Piotr Janiszewski dyrektorem zarządzającym Skanska

0 0
Piotr Janiszewski dyrektorem zarządzającym Skanska
Na stanowisku dyrektora zarządzającego Piotr Janiszewski odpowiadał będzie za działalność operacyjną Skanska jako generalnego wykonawcy kontraktów budowlanych. (Fot. mat. pras.)

Piotr Janiszewski, dotychczasowy wiceprezes wykonawczy i dyrektor budownictwa inżynieryjnego w Skanska został nowym dyrektorem zarządzającym spółki.

Piotr Janiszewski związany jest ze Skanska od początku działalności firmy w Polsce. Był menedżerem projektu, a następnie dyrektorem jednego z oddziałów spółki. W latach 2007 - 2011 odpowiadał za budowę północnego odcinka autostrady A1 z Gdańska do Torunia.

Na stanowisku dyrektora zarządzającego Piotr Janiszewski odpowiadał będzie za działalność operacyjną Skanska jako generalnego wykonawcy kontraktów budowlanych. Janiszewski będzie raportował do Krzysztofa Andrulewicza, prezesa spółki, który nadal odpowiada za całą firmę, a w szczególny sposób skoncentruje się na relacjach z kluczowymi klientami firmy. 

Krzysztof Andrulewicz pełni funkcję prezesa Skanska od 2009 roku. Przez ten czas spółka podwoiła sprzedaż i weszła na nowe rynki lokalne. Z wynikami za 2015 rok jest najbardziej zyskowną jednostką wykonawczą w całej grupie Skanska. 

Skanska to dziś ponad 20 oddziałów, 60 filii w całym kraju i tysiące zatrudnionych lokalnych specjalistów. Tylko w 2015 r. przyjęła łącznie około 1100 osób. 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.