Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce

0 0

Dyrektorem generalnym oddziału firmy Crossover w Polsce został Per Markus Törnberg. Amerykańska korporacja będzie poszukiwać i rekrutować w Polsce ekspertów z branży IT oraz finansów, księgowości, marketingu, kadry zarządzającej i grafiki komputerowej.

Per Markus Törnberg na czele Crossovera w Polsce
Per Markus Törnberg będzie zarządzał polskim oddziałem firmy Crossover. (fot. mat pras.)

Crossover to amerykańska firma, która wprowadza nowoczesne standardy zdalnego zarządzania i budowania międzynarodowych karier. Najważniejszą usługą firmy są rozwiązania z zakresu remote work dla specjalistów z branży IT, czyli możliwości pracy zdalnej, niekoniecznej w placówce danej firmy.

Czytaj też: Praca dla informatyków w Crossover: Firma z Teksasu zapłaci Polakom 32 tys. zł na miesiąc

Na czele Crossover Poland stanął Per Markus Törnberg. Od ponad dwudziestu lat związany jest z wieloma obszarami biznesu, w tym zarządzaniem, marketingiem, doradztwem, współpracą międzynarodową oraz branżą IT. Wiedzę zdobywał w Regent's Business School w Londynie, na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w warszawskiej SWPS. Już podczas studiów zdobył pierwsze doświadczenia zawodowe, zakładając firmę, zapoczątkowując tym samym swoją przygodę ze startupami i branżą IT.

Po ich zakończeniu obejmował stanowiska zarządcze w firmach oraz międzynarodowych organizacjach pozarządowych. Był członkiem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli oraz prezesem Instytutu na Rzecz Ekorozwoju. Jest współtwórcą licznych projektów startupowych związanych m.in. z branżą IT.

Od kilku miesięcy tworzy struktury międzynarodowej korporacji Crossover w Polsce. Pełni funkcję dyrektora generalnego, w której wykorzystując zdobyte międzynarodowe i zawodowe doświadczenie, z sukcesem buduje kadry specjalistów w globalnej przestrzeni.

Elementem charakterystycznym i wyróżniającym pracę w korporacji Crossover, jest to, że ma ona charakter zdalny dla wszystkich pracowników. Crossover rekrutuje osoby na całym świecie, dając możliwość budowania międzynarodowych karier. Wprowadza globalnie nowoczesne standardy pracy dla osób z branży IT oraz na stanowiskach wysokiego szczebla (w branżach takich jak: zarządzanie, finanse czy marketing).

Osoby nawiązujące współpracę z pracodawcą poprzez firmę Crossover są pozyskiwane przez pracodawców na całym świecie. Współpraca globalna ma na celu łączyć wiedzę i doświadczenie danych specjalistów z potrzebami potencjalnych pracodawców niezależnie od miejsca przebywania pracownika czy pracodawcy.

Per Markus Törnberg zawodowo i prywatnie chętnie podejmuje wyzwania. Ciekawy świata i ludzi. To pasjonat podróży. Chętnie poznaje nowe kultury. Poliglota, włada kilkoma językami w tym: angielskim, szwedzkim, polskim, hiszpańskim i greckim.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.