Paweł Smoleń w zarządzie Erbudu

0 0
Paweł Smoleń w zarządzie Erbudu
Paweł Smoleń (fot.PTWP)

Rada nadzorcza Erbud powołała Pawła Smolenia na trzeciego członka zarządu. Dołączy on do dotychczasowego zarządu firmy z dniem 1 września 2015 roku, kadencja zakończy się z dniem 28 maja 2018 roku.

Skład zarządu Erbudu od dnia 1 września 2015 będzie przedstawiał się następująco: Dariusz Grzeszczak, Józef Adam Zubelewicz, Paweł Smoleń.

Paweł Smoleń ma wieloletnie doświadczenie w dużych spółkach energetycznych. Pracował m.in. na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. Operacyjnych w PGE, był dyrektorem strategii, rozwoju w Energy Business Grupy Vattenfall Europe w Niemczech, a także dyrektorem Centralnego Zarządzania Aktywami Produkcyjnymi całej Grupy Vattenfall. Do 2010 roku pełnił funkcję prezesa Vattenfall Heat Poland (dawniej Elektrociepłownie Warszawskie).

Paweł Smoleń należy do licznych organizacji branżowych. Przez cztery lata - do 2012 roku- był prezesem Związku Pracodawców Prywatnych Energetyki przy Konfederacji Lewiatan. Ukończył Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej oraz studium podyplomowe Marketing i Analiza Rynku w Szkole Głównej Handlowej. Jest generalnym dyrektorem górniczym III stopnia oraz członkiem stowarzyszeń biegłych rewidentów w Polsce (KIBR) i Wielkiej Brytanii (ACCA).

Nowy członek zarządu będzie odpowiedzialny za rozwój grupy w segmencie przemysłowym i energetycznym oraz wzmacnianie pozycji Erbud Industry, spółki zależnej od Emitenta.

Miejscem pracy Pawła Smolenia będzie siedziba Erbud SA w Warszawie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.