Paweł Narożny prezesem W Investments

Rada nadzorcza spółki W Investments przyjęła rezygnację Piotra Mikołaja Wiśniewskiego z pełnienia funkcji prezesa. Jednocześnie powołała na stanowisko Pawła Narożnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Narożny prezesem W Investments

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

3 paź 2016 15:50


Paweł Narożny jest menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, finansów, sprzedaży oraz realizowania celów biznesowych. Pełnił funkcje kierownicze m.in. w Ingenium Partners, Financier, Narodowym Banku Polskim oraz Ministerstwie Finansów.

Pracował przy złożonych transakcjach i projektach dla wielu renomowanych polskich oraz zagranicznych klientów, gdzie zajmował się restrukturyzacją, pozyskiwaniem finansowania, wycenami, modelowaniem finansowym, wprowadzaniem nowych produktów, negocjacjami i relacjami inwestorskimi.

Był członkiem Komitetu Komunikacji Zewnętrznej Europejskiego Banku Centralnego we Frankfurcie oraz pracownikiem naukowym w Katedrze Międzynarodowych Porównań Gospodarczych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pełnił także funkcję doradcy zarządu w Konfederacji Lewiatan.

Obecnie pełni funkcje prezesa Vedia.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Szkoły Praktycznego Zarządzania prowadzonej przez SGH i Institut Francais De Gestion (IFG). Posiada także uprawnienia Ministerstwa Skarbu Państwa do zasiadania w radach nadzorczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.