Paweł Markowski nowym członkiem zarządu Benefit Systems

0 0
Paweł Markowski nowym członkiem zarządu Benefit Systems
Paweł Markowski, fot. linkedin

Paweł Markowski został powołany przez radę nadzorczą spółki Benefit Systems na stanowisko członka zarządu, odpowiedzialnego za rozwój nowych produktów spółki.

- Paweł jest menedżerem doświadczonym we wdrażaniu oraz wzmacnianiu pozycji innowacyjnych produktów na rynku, jak również w kompleksowym wpieraniu firm, które dynamicznie rozwijają się - mówi Tomasz Józefacki, prezes Benefit Systems.

- Wiedza Pawła oraz jego doświadczenie będą stanowić dla naszej spółki istotne wsparcie w dalszym rozwoju i wzmacnianiu oferty w segmencie nowych produktów – dodaje.

Paweł Markowski odpowiada za rozwój nowych produktów Benefit Systems, a w szczególności programu motywacyjnego MultiBenefit. Powołanie nowego członka zarządu związane jest z decyzją zarządu Benefit Systems o rozpoczęciu procesu zmian w strukturze organizacyjnej grupy.

W ramach zmian z Benefit Systems zostanie wyodrębniony nowy podmiot, skupiający w sobie wszystkie nowe produkty i usługi spółki, które nie są związane z programem MultiSport. Nowym podmiotem zarządzać będzie Paweł Markowski.

Paweł Markowski posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju nowych produktów. Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu w grupie Zelmer (obecnie grupa BSH), gdzie odpowiadał za rozwój nowych produktów (marki Zelmer, Ufesa, Profilo i Pitsos).

W latach 2008-2010 był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii rozwoju grupy Zelmer, w ramach której grupa wdrożyła blisko 300 nowych produktów i zbudowała działalność eksportową stanowiącą dziś ponad 50 proc. przychodów.

Wcześniej dyrektor zarządzający BPI Polska, firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju oraz systemach zarządzania. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie pełni także rolę członka rady nadzorczej grupy UNIBEP.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.