Paweł Markowski nowym członkiem zarządu Benefit Systems

Paweł Markowski został powołany przez radę nadzorczą spółki Benefit Systems na stanowisko członka zarządu, odpowiedzialnego za rozwój nowych produktów spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Markowski nowym członkiem zarządu Benefit Systems

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 lis 2014 19:46


- Paweł jest menedżerem doświadczonym we wdrażaniu oraz wzmacnianiu pozycji innowacyjnych produktów na rynku, jak również w kompleksowym wpieraniu firm, które dynamicznie rozwijają się - mówi Tomasz Józefacki, prezes Benefit Systems.

- Wiedza Pawła oraz jego doświadczenie będą stanowić dla naszej spółki istotne wsparcie w dalszym rozwoju i wzmacnianiu oferty w segmencie nowych produktów – dodaje.

Paweł Markowski odpowiada za rozwój nowych produktów Benefit Systems, a w szczególności programu motywacyjnego MultiBenefit. Powołanie nowego członka zarządu związane jest z decyzją zarządu Benefit Systems o rozpoczęciu procesu zmian w strukturze organizacyjnej grupy.

W ramach zmian z Benefit Systems zostanie wyodrębniony nowy podmiot, skupiający w sobie wszystkie nowe produkty i usługi spółki, które nie są związane z programem MultiSport. Nowym podmiotem zarządzać będzie Paweł Markowski.

Paweł Markowski posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju nowych produktów. Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu w grupie Zelmer (obecnie grupa BSH), gdzie odpowiadał za rozwój nowych produktów (marki Zelmer, Ufesa, Profilo i Pitsos).

W latach 2008-2010 był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii rozwoju grupy Zelmer, w ramach której grupa wdrożyła blisko 300 nowych produktów i zbudowała działalność eksportową stanowiącą dziś ponad 50 proc. przychodów.

Wcześniej dyrektor zarządzający BPI Polska, firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju oraz systemach zarządzania. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie pełni także rolę członka rady nadzorczej grupy UNIBEP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.