Paweł Dudek nie jest już prezesem Warsu

Paweł Dudek, prezes spółki Wars został odwołany. Powody? Przyczyną jego dymisji była mała dynamika zmian w firmie. Zarząd PKP miał krytykować go ponoć m.in. za brak nowego menu w pociągach Pendolino.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Dudek nie jest już prezesem Warsu

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

15 gru 2014 18:49


Jak informuje „Rynek Kolejowy” - do odwołania doszło jeszcze w piątek, 12 grudnia br., przed wejściem w życie nowego rozkładu jazdy. Jak tłumaczy Zuzanna Szopowska, rzecznik spółki PKP Intercity, która jest większościowym udziałowcem Warsu, przyczyną odwołania Pawła Dudka był fakt, że oczekiwania PKP Intercity względem spółki Wars nie zostały spełnione.

Czytaj też: Paweł Dudek prezesem Warsu

Spółka nie była bowiem zadowolona ze szkoleń obsługi wagonów barowych w EI Premium - pociągach Pendolino. Drugim powodem mógł być brak obiecywanego nowego menu w Pendolino.

Po zmianach zarząd Warsu jest dwuosobowy. Zasiadają w nim Grzegorz Lachowicz i Artur Kowalczyk. Na razie nie wyłoniono nowego prezesa.

Czytaj też: Wars poszukuje: stewardów, asystentów podróży i pracowników gastronomii

Przypomnijmy, że Paweł Dudek był prezesem Warsu od lipca 2013 roku. Przejął on stery po Krzysztofie Supie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

zadowolony 2015-12-08 22:02:10

niekompetentny w dziedzinie zarządzania , może nadawał się na kierownika jeżdzącego bufetu ale nie na prezesa-zwolnił niepotrzebnie ludzi których firma musiała przyjąć z powrotem z powodu braków kadrowych a dodatkowo poniosła straty,totalnmy nieudacznik!!!

onecik 2014-12-19 17:00:42

piesiowa już wyleciała, chrzanowski także. Kadrówka Jagoda jest też z tej ekipy oraz jeden z prawników. Pewnie wylecą za chwilę - nie sądzę aby ktoś za nimi tęsknił

niedowiarek 2014-12-15 19:23:05

Ciekawe co ze sprowadzoną do firmy świtą? Zostaje, czy odchodzi z prezesem?