Paweł Cymcyk nowym prezesem Związku Maklerów i Doradców

Na XXI Zwyczajnym Zjeździe Maklerów i Doradców Prezesem ZMiD wybrał nowy zarząd i prezesa. Nowym szefem został Paweł Cymcyk. Zastąpił on Grzegorza Łętochę, którego z kolei wybrano do zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Paweł Cymcyk nowym prezesem Związku Maklerów i Doradców

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

21 paź 2014 9:18


- W rozpoczynającej się kadencji chcę. aby związek nadal aktywnie działał w pracach legislacyjnych dotyczących rynku kapitałowego oraz promował zawody maklera i doradcy. Na pewno odbędą się także kolejne Igrzyska Maklerów i Doradców, których tegoroczny sukces pokazał, że codzienną rywalizację z rynkiem świetnie uzupełnia rywalizacja sportowa – mówi w komunikacie Paweł Cymcyk.

Cymcyk od 2008 roku był członkiem Związku Maklerów i Doradców, w którym w kolejnych kadencjach pełnił funkcję członka zarządu, sędziego Sądu Dyscyplinarnego, oraz członka Komisji Rewizyjnej. Prelegent wielu konferencji poświęconych inwestycjom, a także trener prowadzący szkolenia z zarządzania portfelem inwestycyjnym, rynków kapitałowych, papierów wartościowych, makroekonomii, matematyki finansowej oraz aspektów psychologicznych inwestycji.

W 2007 roku uzyskał licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego, a w 2013 roku międzynarodowy tytuł Chartered Financial Analyst przyznawany przez CFA Institute. Z wykształcenia informatyk i matematyk, a z pasji przewodnik po rynkach finansowych, który na szkoleniach dla maklerów, analityków oraz doradców zgromadził już ponad 7 tysięcy osób.

Z kolei w nowym zarządzie zasiądzie Grzegorz Łętocha, Marian Wronierski, Piotr Cymcyk, Emil Łobodziński i Michał Rabiej. Inni nowi członkowie zarządu to: Paulina Rudolf, Radosław Sosna, Tomasz Tabadziński, Rafał Tofiło, Jacek Tomaszewski oraz Jarek Tomaszewski.

- Skład nowego Zarządu Związku to zespół osób z doświadczeniem, pasją i entuzjazmem. Jestem przekonany, że takie połączenie pozwoli realizować wiele pomysłów, o których już niedługo będziemy informować – komentuje w komunikacie Grzegorz Łętocha, poprzedni prezes ZMID, obecnie członek zarządu związku.

Związek Maklerów i Doradców (ZMiD) jest stowarzyszeniem zrzeszającym osoby posiadające licencje maklera oraz doradcy inwestycyjnego. Obecnie do ZMiD należy ponad 1500 członków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.