Property News

Paulina Kurdziel nowym asset managerem w Balmain

0 0
Paulina Kurdziel nowym asset managerem w Balmain
Paulina Kurdziel (fot.PTWP)

Paulina Kurdziel objęła stanowisko Junior Asset Managera w Balmain Asset Management CEE. W zakres jej obowiązków wchodzi nadzór nad portfelem Tristan Capital Partners.

Paulina Kurdziel, jako nowy członek zespołu zarządzania aktywami w warszawskim biurze Balmain Asset Management, jest odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i realizację strategii mających na celu zarówno ochronę zarządzanych przez nią aktywów nieruchomości handlowych, jak i zwiększanie ich wartości poprzez zapewnienie jakości i optymalizacji dochodów.

Od lutego br. Kurdziel nadzoruje czynności związane z zarządzaniem aktywami centrów handlowych wchodzących w skład portfela Tristan Capital Partners, do którego zaliczają się: CH Borek we Wrocławiu, CH Arena w Gliwicach, CH Dąbrówka w Katowicach, CH Turzyn w Szczecinie, CH Zakopianka w Krakowie i CH Jantar w Słupsku.

Paulina Kurdziel, wcześniej związana z DTZ Polska zdobyła doświadczenie branżowe pracując w różnych obszarach obsługi centrów handlowych od finansów i księgowości po property management, czyli bieżące zarządzanie obiektami. Posiada zarówno wiedzę akademicką nabytą m.in. na studiach kierunkowych w Szkole Głównej Handlowej, jak i praktyczną będącą efektem jej wcześniejszego zaangażowania w tak znaczące obiekty handlowe jak Bemowo w Warszawie, Czyżyny w Krakowie, Guliwer w Łodzi i Bielawy w Toruniu, wchodzące w skład portfela nieruchomości Bainbridge.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.