Olsztyn, policja: Tomasz Klimek nowym komendantem wojewódzkim

0 0
Olsztyn, policja: Tomasz Klimek nowym komendantem wojewódzkim
Insp. Tomasz Klimek od 2003 r. zajmuje w policji stanowiska kierownicze. (Fot. policja.pl)

Minister spraw wewnętrznych i administracji na wniosek komendanta głównego policji powołał insp. Tomasza Klimka dotychczasowego komendanta powiatowego policji w Mrągowie na stanowisko komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie.

27 stycznia br.insp. Tomasz Klimek został nowym komendantem warmińsko-mazurskiej policji. Zastąpił na tym stanowisku inspektora Marka Walczaka, który tę funkcję pełnił przez ostatnie 9 miesięcy.

Nowy komendant warmińsko-mazurskiej policji insp. Tomasz Klimek służbę w resorcie rozpoczął w 1991 roku w komendzie rejonowej policji w Mrągowie. Początkowo związany ze służbą prewencyjną, od 1995 roku pracował w służbie kryminalnej.

Insp. Klimek od 2003 r. zajmuje w policji stanowiska kierownicze. I tak, od 2006 r. pełnił służbę na stanowisku komendanta komisariatu policji w Biskupcu, od 2007 r. komendanta powiatowego policji w Ostródzie i od listopada 2010 r. do tej pory – komendanta powiatowego policji w Mrągowie.

Nowo powołany komendant wojewódzki policji w Olsztynie ma 46 lat. Jest żonaty. Ma dwoje dzieci. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył także studia o kierunku administracja na Uniwersytecie w Białymstoku. W wolnych chwilach zgłębia tajniki archeologii śródziemnomorskiej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.