Olga Sobieraj dyrektorem w AmRest

Olga Sobieraj objęła stanowisko dyrektora marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Olga Sobieraj dyrektorem w AmRest

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

3 sie 2016 15:44


Olga Sobieraj na stanowisku dyrektora marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest, będzie odpowiadać za działania marketingowe i PR dla marek KFC, Starbucks, Pizza Hut oraz Burger King w AmRest.

Wcześniej, przez 17 lat Olga Sobieraj pracowała w jednej z największych agencji reklamowych na polskim rynku – Ogilvy&Mather, którą od 2013 roku zarządzała w roli CEO.

Od 2008 roku związana jest z konkursem Effie Awards, najpierw czterokrotnie jako juror, a następnie członek Komitetu Organizacyjnego. Od 2013 do 2015 roku była także członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SKM SAR. Kilkukrotny juror konkursu Superbrands i ekspert branżowy w programie „Dajesz radę” radiowej Czwórki. Członek dwóch rad nadzorczych: Wójcik Fashion i WeGirls.

Olga Sobieraj jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch wydziałach: Finanse i Bankowość oraz Zarządzenie i Marketing. Dodatkowo zdobyła wykształcenie na podyplomowych studiach w Institut Francais de Gestion (MBA).

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej, działającą w 11 krajach Europy, w Rosji oraz w Chinach. Historia AmRest zaczęła się w 1993 roku od otwarcia pierwszej restauracji Pizza Hut na wrocławskim rynku.

Do zarządzanych przez spółkę marek należą KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, La Tagliatella, blue frog oraz Kabb. W firmie pracuje 25 tys. osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.