Olga Sobieraj dyrektorem w AmRest

0 0
Olga Sobieraj dyrektorem w AmRest
Olga Sobieraj została dyrektorem marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w Amrest.(fot. mat.pras.)

Olga Sobieraj objęła stanowisko dyrektora marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest.

Olga Sobieraj na stanowisku dyrektora marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w AmRest, będzie odpowiadać za działania marketingowe i PR dla marek KFC, Starbucks, Pizza Hut oraz Burger King w AmRest.

Wcześniej, przez 17 lat Olga Sobieraj pracowała w jednej z największych agencji reklamowych na polskim rynku – Ogilvy&Mather, którą od 2013 roku zarządzała w roli CEO.

Od 2008 roku związana jest z konkursem Effie Awards, najpierw czterokrotnie jako juror, a następnie członek Komitetu Organizacyjnego. Od 2013 do 2015 roku była także członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SKM SAR. Kilkukrotny juror konkursu Superbrands i ekspert branżowy w programie „Dajesz radę” radiowej Czwórki. Członek dwóch rad nadzorczych: Wójcik Fashion i WeGirls.

Olga Sobieraj jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch wydziałach: Finanse i Bankowość oraz Zarządzenie i Marketing. Dodatkowo zdobyła wykształcenie na podyplomowych studiach w Institut Francais de Gestion (MBA).

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej, działającą w 11 krajach Europy, w Rosji oraz w Chinach. Historia AmRest zaczęła się w 1993 roku od otwarcia pierwszej restauracji Pizza Hut na wrocławskim rynku.

Do zarządzanych przez spółkę marek należą KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, La Tagliatella, blue frog oraz Kabb. W firmie pracuje 25 tys. osób.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.