Olechnowicz, Zagórowski i Słomka w radzie CEEP

Wybrano nową radę dyrektorów Central Europe Energy Partners (CEEP) na lata 2015-2020.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Olechnowicz, Zagórowski i Słomka w radzie CEEP

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (DC)

wnp.pl

3 lip 2015 13:06


W skład Rady weszli Paweł Olechnowicz, Jarosław Zagórowski i prof. Tadeusz Słomka. Do Rady wejdzie także przedstawiciel Kulczyk Investments, którego nazwisko będzie jednak znane w późniejszym terminie.

Przewodniczącym Rady Dyrektorów ponownie został wybrany Paweł Olechnowicz.

Paweł Olechnowicz jest prezesem Grupy Lotos.

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka jest rektorem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Jarosław Zagórowski od marca 2007 r. do lutego 2015 r. był prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej, wcześniej przez kilka lat pracował na różnych stanowiskach w Ministerstwie Gospodarki.

CEEP to działająca od pięciu lat organizacja reprezentująca interesy sektora energii i przemysłu energochłonnego z regionu Europy środkowej i wschodniej w Brukseli. Do CEEP należą m.in. Grupa Azoty, Enea, Grupa Lotos, Energa, Impexmetal, PSE, Kulczyk Investments, Tauron, Węglokoks, JSW, ArcelorMittal Poland, PERN, KGHM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

6 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

polak 2015-09-28 23:18:21

Pieknie! Glosujcie dalej na POPIS z PSLem! Brawo Polacy ! Patrzcie jak smieja sie wam w twrze a wy glosujecie na nich od 30 lat!

monia 2015-09-28 17:44:45

Taa pracował Jarek w Ministerstwie he he he kawkę parzył i czekał aż go szwagier wsadzi na odpowiedni stołek. Doświadczony menago no to ciekawe czym zarządzał przed JSW i gdzie nabrał tego doświadczenia???

Edward 2015-09-28 17:12:29

Takie rzeczy to tylko u nas w Polsce.Człowiek,który przyczynił się do upadku jednej z najlepszych spółek w państwie,zamiast siedzieć w kryminale dostał posadkę dyrektora....skandal...