wnp.pl

Nowy szef Rady UFG

0 0

Nowym przewodniczącym Rady Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) został Rafał Grodzicki z grupy PZU. Zwyczajne Zgromadzenie Członków UFG zatwierdziło sprawozdanie finansowe zarządu z działalności Funduszu za 2012 r.

Podczas Zgromadzenia przeprowadzone zostały wybory do Rady Funduszu. W jej skład wybrani zostali Rafał Grodzicki z grupy PZU i ponownie Paweł Zylm, z BRE Ubezpieczenia. Rafał Grodzicki jest dyrektorem grupy PZU i członkiem zarządu PZU Życie. Z kolei Paweł Zylm - prezesem BRE Ubezpieczenia oraz przewodniczącym Zespołu ds. Ubezpieczeń Direct w Polskiej Izbie Ubezpieczeń.

Zmiany w składzie Rady wynikają z zakończenia kadencji dwóch jej członków: oprócz Pawła Zylma, również Wiesława Zaborowskiego z firmy Allianz, który pełnił funkcję w Radzie UFG nieprzerwanie od 13 lat.

Na pierwszym posiedzeniu, w nowym składzie, Rada UFG przyjęła rezygnację dotychczasowego przewodniczącego Witolda Jaworskiego (przedstawiciela firmy Allianz) z pełnionej funkcji. Następnie wybrano Rafała Grodzickiego na przewodniczącego i Magdalenę Nawłokę (przedstawicielkę firmy Generali) na wiceprzewodniczącą.

Nieubezpieczeni i nieznani sprawcy wypadków drogowych kosztują innych kierowców, wykupujących komunikacyjne polisy OC prawie 70 mln zł. Tyle ostatecznie wyniosły w ubiełym roku odszkodowania wypłacone przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny ofiarom tych wypadków.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.