Property News

Nowy senior leasing manager w Neinver Polska

0 0
Nowy senior leasing manager w Neinver Polska

Marta Wybrańska została nowym senior leasing managerem w Neinver Polska. Odpowiadać będzie za kluczowe procesy związane z komercjalizacją projektów firmy.

Do zadań Marty Wybrańskiej należeć będzie tworzenie strategii wynajmu, pozyskiwanie nowych marek do projektów prowadzonych przez firmę oraz aktywne uczestniczenie w procesach komercjalizacji i rekomercjalizacji wszystkich obiektów, należących do Neinver Polska. Nowa Senior Leasing Manager będzie również uczestniczyć w pracach nad komercjalizacją nowego biurowca, który powstanie przy Galerii Katowickiej.

W portfolio Neinver Polska są obecnie: Factory Outlet Warszawa Annopol, Warszawa Ursus, Kraków, Wrocław i Poznań, Futura Park w Krakowie, Galeria Malta w Poznaniu i budowana Galeria Katowicka.

Marta Wybrańska w swojej pracy zawodowej zajmowała się zarówno komercjalizacją przestrzeni biurowych jak i powstających galerii handlowych, pracując m.in. dla Jones Lang LaSale Poland, GTC Kazimierz, TriGranit Management Corporation i Kulczyk Silverstein Properties.

Marta Wybrańska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i krakowskiej AGH, gdzie uzyskała licencję brokera nieruchomości. Od 2012 roku jest członkiem The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) - światowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów związanych z branżą nieruchomości i budownictwa.

Neinver działa na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Obecna jest w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.