Nowy dyrektor generalny hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence

0 0
Nowy dyrektor generalny hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Obowiązki dyrektora generalnego hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence zaczęła pełnić Anna Marczak, która przez ostatnie 4 lata zarządzała Hotelem Amber Baltic Międzyzdroje.

– Cieszymy się, że ten wyjątkowy obiekt – Golden Tulip Międzyzdroje Residence – będzie zarządzany przez tak doświadczonego menadżera, jak pani Anna Marczak. Zmiana kadrowa jest związana z konsekwentną realizacją rozwoju sieci condohoteli po podpisaniu umowy o strategicznej współpracy Qualia Development oraz Louvre Hotels Group  – mówi Leszek Piotr Nałęcz, prezes Qualia Development.

Anna Marczak jest menadżerem z 12-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej. Przez ostatnie 4 lata była Dyrektorem Generalnym czterogwiazdkowego Hotelu Amber Baltic Międzyzdroje, wcześniej zarządzała także Bellis Resort Hotel Łeba. Doświadczenie zdobywała także w Hotelu Mercure Poznań na stanowisku Dyrektora Pionu Hotelowego oraz w szczecińskim Hotelu Novotel.

Nowa Dyrektor Generalna Golden Tulip Międzyzdroje Residence ukończyła zarządzanie i marketing w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Jest także absolwentką ESSEC Business School w Paryżu (studia MBA), a także Wyższej szkoły Bankowej w Poznaniu.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.