www.portalspozywczy.pl

Nowi prezesi Maxima Grupe w Polsce i na Litwie

0 0
Nowi prezesi Maxima Grupe w Polsce i na Litwie

Maxima Grupe, zarządzająca firmami sprzedaży detalicznej na Litwie, Łotwie, w Estonii, Polsce i Bułgarii powołała nowych prezesów firm Aldik Nova w Polsce oraz Maxima LT na Litwie.

Mindaugas Pilkauskas, który dotychczas przewodził jednej z dywizji w grupie firm MAXIMA na Litwie, został nominowany na stanowisko prezesa zarządu firmy zarządzającej siecią sprzedaży detalicznej Aldik w Polsce.

Žydrūnas Valkeris, który w ciągu ostatnich trzech lat zarządzał polską spółką Aldik Nova, obejmie zaś obowiązki nowego dyrektora generalnego Maxima LT na Litwie.

Czytaj też: Neringa Janavičiūtė dyrektorem generalnym Maxima Grupe

- Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że ta zmiana wśród czołowym osób zarządzających naszymi firmami zapewni dalsze skuteczne funkcjonowanie naszych przedsiębiorstw i pozwoli im na osiągnięcie wyznaczonych celów - mówi dyrektor generalna grupy Maxim Grupe Neringa Janavičiūtė.
Cele postawione przed nowym menedżerem Aldik Nova nie ulegają zmianie.

- Najważniejszym zadaniem nowego menedżera w Polsce jest zwiększanie konkurencyjności sklepów sprzedaży detalicznej i zapewnienie stałej ekspansji naszej sieci - mówi Neringa Janavičiūtė.

Nowy menedżer Aldik Mindaugas Pilkauskas dołączył do grupy Maxima prawie 20 lat temu. W czasie swojej kariery odpowiadał za pozyskiwanie produktów i dóbr w innych krajach przewodnicząc jednemu z departamentów Maxima LT. Dodatkowo, w ostatnim czasie zarządzał także jedną z dywizji w grupie firm Maxima.

Nowy lider maxima LT Žydrūnas Valkeris pracuje w grupie od 18 lat. W tym czasie zdobył imponujące doświadczenie w zakresie biznesu międzynarodowego zarządzając firmami i różnorodnymi projektami w Polsce, Rumunii i Estonii. Žydrūnas Valkeris przyczynił się do uruchomienia centrum handlowego Ermitažas w Wilnie. W ciągu ostatnich trzech lat zarządzał siecią sprzedaży detalicznej Aldik w Polsce.

 

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.