Nowi pracownicy i awanse w dziale powierzchni biurowych Colliers International

W dziale powierzchni biurowych Colliers International nastąpiły zmiany kadrowe. Do zespołu dołączyli: Anna Wilhelmsson-Polak, Przemysław Błaszkiewicz. Z kolei awans otrzymali: Dominika Jarzębska, Piotr Kalisz, Michał Mierzwa i Justyna Misztal.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi pracownicy i awanse w dziale powierzchni biurowych Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

6 sie 2015 10:59


Anna Wilhelmsson-Polak dołączyła do Colliers, obejmując stanowisko specjalisty w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja właściciela. Od ponad czterech lat jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Advanced Public Relations oraz CBRE, gdzie doradzała m.in. takim klientom jak: BlackRock, Kulczyk Silverstein Properties, GTC i wielu innym.

Anna jest odpowiedzialna za koordynację całego procesu komercjalizacji oraz rekomercjalizacji budynków biurowych. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Przemysław Błaszkiewicz dołączył do działu powierzchni biurowych/reprezentacja właściciela na stanowisko starszego specjalisty. Od ponad 10 lat był związany z działem wycen nieruchomości w Colliers, gdzie zdobył bogate doświadczenie w zakresie wycen obiektów z różnych sektorów rynku.

Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za współpracę z właścicielami budynków biurowych, negocjacje umów najmu oraz inne zadania związane z procesem komercjalizacji powierzchni biurowych. Przemysław posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) oraz absolwentem kierunku Wyceny Nieruchomości i Zarządzanie Nieruchomościami na Sheffield Hallam University.

Czytaj też: Nowi pracownicy i awanse w Colliers International

Dominika Jarzębska awansowała na stanowisko specjalisty w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja najemcy. Z Colliers związana od 2011 roku. Jest odpowiedzialna za transakcje najmu powierzchni biurowych w Warszawie i innych miastach regionalnych. Dominika jest absolwentką ekonomii ze specjalizacją Gospodarowanie Nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Piotr Kalisz awansował na stanowisko starszego specjalisty w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja najemcy. Jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz proces najmu powierzchni biurowych w Warszawie i innych miastach regionalnych. Piotr ukończył ekonomię w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Michał Mierzwa awansował na stanowisko specjalisty w regionalnym biurze Colliers w Poznaniu. Z firmą związany od ponad dwóch lat. Michał jest odpowiedzialny za prowadzenie transakcji najmu oraz pozyskiwanie klientów. Ukończył Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze ze specjalizacją Biznes Międzynarodowy, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Justyna Misztal awansowała na stanowisko koordynatora transakcji w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja najemcy. Na nowym stanowisku będzie wspierać pracę doradców oraz odpowiadać za przygotowanie umów i innych dokumentów związanych z transakcją najmu. Justyna jest absolwentką Wydziału Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.