Nowi pracownicy i awanse w dziale powierzchni biurowych Colliers International

0 0
Nowi pracownicy i awanse w dziale powierzchni biurowych Colliers International
Fot. colliers.com

W dziale powierzchni biurowych Colliers International nastąpiły zmiany kadrowe. Do zespołu dołączyli: Anna Wilhelmsson-Polak, Przemysław Błaszkiewicz. Z kolei awans otrzymali: Dominika Jarzębska, Piotr Kalisz, Michał Mierzwa i Justyna Misztal.

Anna Wilhelmsson-Polak dołączyła do Colliers, obejmując stanowisko specjalisty w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja właściciela. Od ponad czterech lat jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Advanced Public Relations oraz CBRE, gdzie doradzała m.in. takim klientom jak: BlackRock, Kulczyk Silverstein Properties, GTC i wielu innym.

Anna jest odpowiedzialna za koordynację całego procesu komercjalizacji oraz rekomercjalizacji budynków biurowych. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Przemysław Błaszkiewicz dołączył do działu powierzchni biurowych/reprezentacja właściciela na stanowisko starszego specjalisty. Od ponad 10 lat był związany z działem wycen nieruchomości w Colliers, gdzie zdobył bogate doświadczenie w zakresie wycen obiektów z różnych sektorów rynku.

Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za współpracę z właścicielami budynków biurowych, negocjacje umów najmu oraz inne zadania związane z procesem komercjalizacji powierzchni biurowych. Przemysław posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) oraz absolwentem kierunku Wyceny Nieruchomości i Zarządzanie Nieruchomościami na Sheffield Hallam University.

Czytaj też: Nowi pracownicy i awanse w Colliers International

Dominika Jarzębska awansowała na stanowisko specjalisty w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja najemcy. Z Colliers związana od 2011 roku. Jest odpowiedzialna za transakcje najmu powierzchni biurowych w Warszawie i innych miastach regionalnych. Dominika jest absolwentką ekonomii ze specjalizacją Gospodarowanie Nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Piotr Kalisz awansował na stanowisko starszego specjalisty w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja najemcy. Jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz proces najmu powierzchni biurowych w Warszawie i innych miastach regionalnych. Piotr ukończył ekonomię w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Michał Mierzwa awansował na stanowisko specjalisty w regionalnym biurze Colliers w Poznaniu. Z firmą związany od ponad dwóch lat. Michał jest odpowiedzialny za prowadzenie transakcji najmu oraz pozyskiwanie klientów. Ukończył Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze ze specjalizacją Biznes Międzynarodowy, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Justyna Misztal awansowała na stanowisko koordynatora transakcji w dziale powierzchni biurowych/reprezentacja najemcy. Na nowym stanowisku będzie wspierać pracę doradców oraz odpowiadać za przygotowanie umów i innych dokumentów związanych z transakcją najmu. Justyna jest absolwentką Wydziału Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.