Nowi partnerzy Kancelarii RK Legal

6
Nowi partnerzy Kancelarii RK Legal Izabela Długołęcka-Górczyńska (fot.mat.pras.)
Od 1 stycznia 2018 r., do grona partnerów zarządzających Kancelarii RK Legal dołączył adwokat Paweł Zimiński. Z kolei adwokat Izabela Długołęcka - Górczyńska i adwokat Rafał Wyziński zostali partnerami kancelarii.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi partnerzy Kancelarii RK Legal

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

11 sty 2018 12:23


Paweł Zimiński koordynuje w kancelarii pracę departamentu nieruchomości.

Doradza klientom w sprawach dotyczących obrotu nieruchomościami, świadczy pomoc w kwestiach prawnych na wszystkich etapach procesu budowlanego. Reprezentuje deweloperów, inwestorów, wykonawców, wspólnoty mieszkaniowe oraz właścicieli nieruchomości w sporach sądowych w zakresie roszczeń odszkodowawczych związanych z wadami nieruchomości.
 
Izabela Długołęcka – Górczyńska koordynuje w kancelarii działania departamentu zarządzania wierzytelnościami B2B.

Odpowiada za obsługę klientów w zakresie odzyskiwania należności, postępowania egzekucyjnego, prawa upadłościowego i procesów sądowych.

Rafał Wyziński kieruje nowo utworzonym w kancelarii departamentem wsparcia biznesu.

Specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym materialnym i procesowym. Nadzoruje kompleksową obsługę spółek i przedsiębiorstw w zakresie bieżącego doradztwa korporacyjnego, świadczy pomoc prawną przy tworzeniu i negocjowaniu umów. Przygotowuje strategie procesowe dla klientów oraz prowadzi negocjacje w sprawie polubownego zakończenia sporów.

- Wszystkie awansowane osoby to nasi długoletni współpracownicy, adwokaci, których praca realnie przekłada się na poziom świadczonych przez nas usług i stały rozwój oferty. Koordynując pracę swoich zespołów w stopniu partnera i partnera zarządzającego będą miały większy wpływ na rozwój kancelarii i realizację nowych projektów - mówi Michał Rączkowski, partner zarządzający RK Legal.

Założona w 2006 r. Kancelaria RK Legal obsługuje ok. 200 podmiotów rocznie, świadcząc usługi prawne połączone z ofertą zarządzania wierzytelnościami, wsparcia podatkowego czy z zakresu rachunkowości. Jest członkiem międzynarodowej sieci kancelarii Euro Collect Net Lawyers.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Jan Śpica 2018-01-12 09:59:07

Dzień Dobry/Dobry Wieczur Nie Przejmujcie sie pisaniem Jestem Samoukiem nie uczyłem sie i musiałem do Szkoły iś Czy Muj Życiowy Cel Osiogniecia Powiedzie sie Jestem Prywatnym Wynalascom Muj Cel to Uleprzyć Świat jak Najlepiej Mam i Bende miał Pomysły Patenty Niemam Piniedzy na Ochrone Patentu Pomysłu Niewiem Kto By Zraizował Moje Pomysły Patenty Może wy Wiecie Może to wy Nowe Miejc Pracy Bendom Mam Pomysły Patent Jeden z Patentu Pomysłu to Produkcja Papieru Specjalnego na rospałke Ognia w Piecach wiem jake to musi być mam dwie opcje Piersze Specjalny Papier drugie Podobne do Papieru Chce zaczońć Produkcje ( Nawet mam ine Pomusły Patenty coś Leprzego ) Czekam na Szypkom Odpowieć muj Mail;janspica6@gmail.com Pisze na Poważnie Można zaczońć od Małej działalności do durzej Działalności Nie Można Rospalać Hemiom Jestem Dobry i Bende Pomagał Ludziom zaczne od Bezdomnych i Skoncze na ty co majom za mało Piniedzy Nieda sie żeby ludzie Piniedzy niemieli Jest zły System trzeba to zmienić i ine Sprawy Tak niemożna Żyć Bende Całe Życie to zmieniał Wiem jak Powino być ????