Bierca, Wierzbicki, Kępińska w zespole jakościowym GfK Polonia

0 0

Do zespołu jakościowego instytutu GfK Polonia dołączyło trzech ekspertów – Marta Bierca, Robert Wierzbicki oraz Agata Kępińska.

Marta Bierca objęła stanowisko industry lead i odpowiada za badania jakościowe sektora FMCG. Wcześniejsze, ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w CPC jako konsultant ds. badań jakościowych oraz jako badacz w Ipsos ASI / Synovate.

Specjalistka w zakresie badań jakościowych: FGI, IDI, diady, etnografia, jakościowe testy reklamy i komunikacji. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży FMCG, mediów, reklamy, finansów i ubezpieczeń oraz usług.

Z wykształcenia socjolog i etnolog, obecnie w trakcie doktoratu z zakresu przemian ról rodzicielskich we współczesnej Polsce na Uniwersytecie SWPS.

Robert Wierzbicki objął stanowisko menedżera projektu.

Z badaniami rynku związany od ponad 12 lat. Przez ostatnie dwa lata pracował w IQS, głównie dla marek alkoholowych, badając trendy konsumenckie na polskim rynku. Przez długi czas był również związany z agencją Esteem Brand Strategies, zajmującą się strategią marki, gdzie zajmował stanowisko market analyst director. W ramach Esteem był zaangażowany w projekty badawczo-strategiczne dla klientów z wielu różnych branż. Wielokrotnie koordynował badania międzynarodowe, monitorując przebieg procesów, jaki i analizując wiedzę pozyskaną z różnych rynków.

Specjalista w dziedzinie badań jakościowych. Swobodnie posługuje się różnymi technikami jakościowymi – od etnografii, po warsztaty strategiczne. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży FMCG, finansów, usług, telekomunikacji oraz energetyki.

Z wykształcenia socjolog.

Agata Kępińska objęła stanowisko młodszego badacza.

Przed rozpoczęciem pracy w instytucie GfK, zajmowała się badaniami społecznymi w jednostkach badawczych Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracowała również z Center for Deliberative Democracy Uniwersytetu Stanford przy realizacji badania autorską metodą uczelni oraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych Stocznia w charakterze badacza jakościowego. Jako freelancer realizowała badania ewaluacyjne z wykorzystaniem metod etnograficznych i założeń action research.

Z wykształcenia socjolog.

GfK to jedna z największych firm badawczych na świecie, zatrudniająca ponad 13 tys. ekspertów.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.