Nowi członkowie zarządu Arrinery

0 0

Zarząd Arrinera wybrał do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Tomasza Swadkowskiego i Dariusza Burciu, a do funkcji przewodniczącego - Andrzeja Wojno.

Andrzej Wojno, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego wydziału organizacji i zarządzania kierunek Prawo Bankowe i Podatkowe.

Andrzej Wojno od początku kariery zawodowej związany z instytucjami finansowymi. W latach 1992-1996 jako jeden z dwóch współtwórców oraz dyrektor biura handlowego Pekao Leasing uczestniczył w tworzeniu i formowaniu nowatorskiego wówczas na polskim rynku finansowym usług leasingowych. Od 1996-1999 dyrektor handlowy w Polskim Funduszu Inwestycyjnym odpowiedzialny za część leasingową spółki. W latach 1999-2000 product manager w BGŻ Leasing. Jednocześnie od 1995 jako właściciel/ udziałowiec prowadził własne projekty biznesowe m.in. merchandising dla znanych firm z branży FMCG w sieciach hipermarketów na terenie całego kraju. W latach 2002-2009 w ramach podpisanego kontraktu z amerykańską firma Prudential/Pramerica Financial odpowiadał za zarządzanie zespołem, rekrutację, szkolenia, sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

Tomasz Swadkowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego wydziału nauk ekonomicznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym. Karierę zawodową rozpoczął w 1994 r. w centralnym biurze maklerskim Wielkopolskiego Banku Kredytowego. W latach 1994-2001 pracując w centralnym biurze maklerskim Wielkopolskiego Banku Kredytowego, a następnie w jego następcy prawnym domu maklerskim Banku Zachodniego BZ WBK zajmował stanowiska asystenta maklera i następnie specjalisty. W latach 2001-2007 pracując w departamencie rynków kapitałowych Banku Zachodniego WBK zajmował stanowiska specjalisty i starszego specjalisty ds. emisji akcji zdobywając doświadczenie w realizacji projektów bankowości inwestycyjnej zarówno na rynku niepublicznym jak i publicznym pierwotnym oraz wtórnym, szczególnie z zakresu pozyskiwania finansowania dla spółek poprzez GPW (IPO) i finansowania wykupów menedżerskich i lewarowanych (MBO, LBO). W latach 2007-2009 w IZNS Iława na stanowisku prezesa i wiceprezesa. Obecnie zajmuje się doradztwem w zakresie bankowości inwestycyjnej. Pełnił także funkcję członka lub wiceprzewodniczącego rad nadzorczych w spółkach notowanych na NC i GPW: Erne Ventures, Media Net Interactive, Optimus, IZNS Iława.

Dariusz Burciu to absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni z tytułem mgr inż. Posiada doświadczenie na wszelkiego rodzaju statkach i jednostkach offshorowych z sektora wydobywczego. Posiada również długoletnie doświadczenie w dynamicznym pozycjonowaniu statków, pływających platform i statków wiertniczych. Od trzech lat posiada dyplom kapitana żeglugi wielkiej. Po ukończeniu studiów pracuje na statkach offshorowych jako oficer wachtowy i zdobywa doświadczenie na jednostkach DP. Następnie kontynuuje prace na najbardziej zaawansowanych statkach jako oficer wachtowy a następnie starszy oficer oraz SDPO. Pracuje dla wielu firm na całym świecie na statkach typu kablowiec DSV AHTS oraz ROV. Od 2009r pracuje na platformach i statkach wiertniczych w Brazylii, Chinach oraz Afryce zachodniej.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.