Nowi członkowie zarządu Arrinery

Zarząd Arrinera wybrał do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Tomasza Swadkowskiego i Dariusza Burciu, a do funkcji przewodniczącego - Andrzeja Wojno.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi członkowie zarządu Arrinery

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

6 lip 2016 8:32


Andrzej Wojno, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego wydziału organizacji i zarządzania kierunek Prawo Bankowe i Podatkowe.

Andrzej Wojno od początku kariery zawodowej związany z instytucjami finansowymi. W latach 1992-1996 jako jeden z dwóch współtwórców oraz dyrektor biura handlowego Pekao Leasing uczestniczył w tworzeniu i formowaniu nowatorskiego wówczas na polskim rynku finansowym usług leasingowych. Od 1996-1999 dyrektor handlowy w Polskim Funduszu Inwestycyjnym odpowiedzialny za część leasingową spółki. W latach 1999-2000 product manager w BGŻ Leasing. Jednocześnie od 1995 jako właściciel/ udziałowiec prowadził własne projekty biznesowe m.in. merchandising dla znanych firm z branży FMCG w sieciach hipermarketów na terenie całego kraju. W latach 2002-2009 w ramach podpisanego kontraktu z amerykańską firma Prudential/Pramerica Financial odpowiadał za zarządzanie zespołem, rekrutację, szkolenia, sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

Tomasz Swadkowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego wydziału nauk ekonomicznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym. Karierę zawodową rozpoczął w 1994 r. w centralnym biurze maklerskim Wielkopolskiego Banku Kredytowego. W latach 1994-2001 pracując w centralnym biurze maklerskim Wielkopolskiego Banku Kredytowego, a następnie w jego następcy prawnym domu maklerskim Banku Zachodniego BZ WBK zajmował stanowiska asystenta maklera i następnie specjalisty. W latach 2001-2007 pracując w departamencie rynków kapitałowych Banku Zachodniego WBK zajmował stanowiska specjalisty i starszego specjalisty ds. emisji akcji zdobywając doświadczenie w realizacji projektów bankowości inwestycyjnej zarówno na rynku niepublicznym jak i publicznym pierwotnym oraz wtórnym, szczególnie z zakresu pozyskiwania finansowania dla spółek poprzez GPW (IPO) i finansowania wykupów menedżerskich i lewarowanych (MBO, LBO). W latach 2007-2009 w IZNS Iława na stanowisku prezesa i wiceprezesa. Obecnie zajmuje się doradztwem w zakresie bankowości inwestycyjnej. Pełnił także funkcję członka lub wiceprzewodniczącego rad nadzorczych w spółkach notowanych na NC i GPW: Erne Ventures, Media Net Interactive, Optimus, IZNS Iława.

Dariusz Burciu to absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni z tytułem mgr inż. Posiada doświadczenie na wszelkiego rodzaju statkach i jednostkach offshorowych z sektora wydobywczego. Posiada również długoletnie doświadczenie w dynamicznym pozycjonowaniu statków, pływających platform i statków wiertniczych. Od trzech lat posiada dyplom kapitana żeglugi wielkiej. Po ukończeniu studiów pracuje na statkach offshorowych jako oficer wachtowy i zdobywa doświadczenie na jednostkach DP. Następnie kontynuuje prace na najbardziej zaawansowanych statkach jako oficer wachtowy a następnie starszy oficer oraz SDPO. Pracuje dla wielu firm na całym świecie na statkach typu kablowiec DSV AHTS oraz ROV. Od 2009r pracuje na platformach i statkach wiertniczych w Brazylii, Chinach oraz Afryce zachodniej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.