Nowi członkowie rady nadzorczej Gino Rossi

Izabella Jędrzejewska-Gołąb oraz Katarzyna Klusa to osoby powołane do rady nadzorczej spółki Gino Rossi
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi członkowie rady nadzorczej Gino Rossi

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

18 gru 2013 20:32


Izabella Jędrzejewska - Gołąb - magister ekonomii, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Finanse i Bankowość. W trakcie 17-letniej pracy zawodowej w międzynarodowych korporacjach: Arthur Andersen, Arthur Andersen Business Consulting, Deloitte odpowiedzialna za nadzorowanie audytów sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości, prowadzenie doradztwa finansowego dla zarządów firm, projekty due dilligence, projekty wdrożeniowe systemów informatycznych oraz przygotowanie spółek do wejścia na giełdę (IPO). Uczestniczyła w szeregu szkoleń, zarówno w Polsce jak i za granicą, (USA, Wielka Brytania, Holandia) z zakresu rachunkowości, audytu, optymalizacji procesów i wyceny przedsiębiorstw. Posiada uprawnienia polskiego biegłego rewidenta oraz ACCA.

Katarzyna Klusa jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Radca prawny - członek OIRP w Krakowie. Posiada ponad 9 letnie doświadczenie zawodowe w administracji państwowej i samorządowej. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w Zakładzie Prawa Międzynarodowego Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

16. grudnia z grona rady nadzorczej wystąpił Jakub Bartkiewicz.

Zarząd Gino Rossi prognozuje, że w 2013 roku spółka osiągnie sprzedaż na poziomie 229 mln zł przychodów i 14 mln zł EBITDA.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.