Nowi członkowie rady nadzorczej Echo Investment

Przemysław Krych oraz Maciej Dyjas, prezes i wiceprezes Griffin Real Estate oraz Kharim Khairallah, Laurent Luccioni, George Graham, Nebil Senman i Stefan Kawalec - to nowi członkowie rady nadzorczej Echo Investment.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowi członkowie rady nadzorczej Echo Investment

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

16 kwi 2015 11:49


Za powołaniem każdorazowo było 262.806.993 głosów. Przeciwko oddawano 12.646.706 głosów. Wstrzymywało się 41.269.000 głosów (prawdopodobnie reprezentant OFE Aviva BZ WBK). Najwięcej głosów otrzymał Przemysław Krych oraz Stefan Kawalec. W ich przypadku za było 304.075.993, przeciw: 12.646.706. Nikt się nie wstrzymał.

Nowa rada została powołana warunkowo. Jej działalność zależy od pozytywnej decyzji urzędów zatwierdzających transakcję przejęcia udziałów w spółce Echo Investment. Prawdopodobnie stanie się to w połowie maja br.

- Uchwała stanie się skuteczna i wejdzie w życie z chwilą dostarczenia spółce Echo Investment przez Lisala sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zawiadomienia o przekroczeniu progu 33 1/3 proc. ogólnej liczby głosów w spółce Echo Investment - podano w komunikacie.

Obecnie nie są znane konkretne plany związane z dalszą działalnością firmy.

Kharim Khairallah to dyrektor zarządzający firmy Oaktree, jednego z głównych udziałowców w Griffin Real Estate. Do zespołu funduszu dołączył on w 2005 roku, wcześniej działając m.in. w londyńskiej firmie Solidus Partners.

Laurent Luccioni zajmuje stanowisko wice-prezesa wykonawczego funduszu PIMCO. Jest także managerem portfolio w londyńskim biurze firmy. Do firmy dołączył w 2013 roku. Wcześniej pracował m.in. jako CEO w MGPA. Ma 16-letnie doświadczenie zawodowe.

George Graham to przedstawciel PIMCO. Zajmuje stanowisko Senior Vice President w londyńskim biurze firmy. Podobnie jak Laurent Luccioni, do zespołu dołączył w 2013 roku po działalności w MGPA. Ma 26-letnie doświadczenie zawodowe.

Przemysław Krych to Managing Partner w Cornerstone Partners i Griffin Group, podmiotach zarządzających odpowiednio funduszem private equity oraz funduszem nieruchomościowym z łącznym kapitałem przekraczającym 500 mln euro. Przed rozpoczęciem własnej działalności był dyrektorem zarządzającym i partnerem w TDA Capital Partners (poprzednio Templeton Direct Advisors). Wcześniej wielokrotnie zajmował wysokie stanowiska kierownicze w Banku Handlowym w Warszawie SA (obecnie Citibank Handlowy), gdzie był członkiem Komitetu Zarządzającego, przewodniczącym Komitetu Inwestycji Kapitałowych oraz członkiem Komitetu Kredytowego Banku.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.