Nowa rada nadzorcza Miraculum

Nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Miraculum powołało Annę Ścibisz, Marka Stępnia, Janusza Auleytnera, Dagmarę Bernat, Grzegorza Golca i Dariusza Kielmansa w skład rady nadzorczej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowa rada nadzorcza Miraculum

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

19 wrz 2016 15:45


Anna Ścibisz ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracowała w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, biurze studiów i projektów energetycznych "Energoprojekt", Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, Sądzie Okręgowym w Warszawie i Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

Mark Stępień ukończył studia magisterskie na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego i studia podyplomowe z prawa morskiego na Uniwersytecie Cardiff.

Był specjalistą ds. gwarancji kontraktowych w Stoczni Gdańskiej i wiceprzewodniczącym rady nadzorczej spółki Cormay.

Janusz Auleytner ukończył kierunek stosunki międzynarodowe na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na University of Western Sydney w Australii. Posiada dyplomy magistra stosunków międzynarodowych oraz master of applied finance.

W Banku Przemysłowo-Handlowym PBK był odpowiedzialny za nadzór właścicielski nad spółkami kapitałowymi banku. Był członkiem rady nadzorczej PGRI Aktyn. W Powszechnej Kasie Oszczędności Bank Polski był odpowiedzialny za przygotowywanie, przeprowadzenie oraz ocenę projektów inwestycji kapitałowych banku.

Dagmara Bernat Ukończyła studia prawnicze na wydziale prawa w akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowe studia akademia spółek prawa handlowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie jak również studia magisterskie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze w Szkole Głównej Handlowej.

Posiada doświadczenie w obszarze prawa korporacyjnego zdobyte przy współpracy w projektach dla polskich i zagranicznych podmiotów. Aktualnie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuje się obsługą spółek prawa handlowego w zakresie rejestracji, sporządzania statutów i innych dokumentów w zakresie prawa handlowego, cywilnego i gospodarczego.

Grzegorz Golec to doktor ekonomii, absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, wydziału ekonomicznego oraz wydziału prawa i administracji.

Pracował jako makler papierów wartościowych w biurze maklerskim BGŻ. Kierował projektami corporate finance w domu maklerskim BMT. Od roku 2002 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa i transakcji na rynku kapitałowym, współpracując m.in. z grupą CA IB Polska. Był także członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym spółki Equity Service Poland.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.