Nowa rada nadzorcza Miraculum

0 0

Nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Miraculum powołało Annę Ścibisz, Marka Stępnia, Janusza Auleytnera, Dagmarę Bernat, Grzegorza Golca i Dariusza Kielmansa w skład rady nadzorczej.

Anna Ścibisz ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracowała w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, biurze studiów i projektów energetycznych "Energoprojekt", Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, Sądzie Okręgowym w Warszawie i Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

Mark Stępień ukończył studia magisterskie na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego i studia podyplomowe z prawa morskiego na Uniwersytecie Cardiff.

Był specjalistą ds. gwarancji kontraktowych w Stoczni Gdańskiej i wiceprzewodniczącym rady nadzorczej spółki Cormay.

Janusz Auleytner ukończył kierunek stosunki międzynarodowe na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na University of Western Sydney w Australii. Posiada dyplomy magistra stosunków międzynarodowych oraz master of applied finance.

W Banku Przemysłowo-Handlowym PBK był odpowiedzialny za nadzór właścicielski nad spółkami kapitałowymi banku. Był członkiem rady nadzorczej PGRI Aktyn. W Powszechnej Kasie Oszczędności Bank Polski był odpowiedzialny za przygotowywanie, przeprowadzenie oraz ocenę projektów inwestycji kapitałowych banku.

Dagmara Bernat Ukończyła studia prawnicze na wydziale prawa w akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowe studia akademia spółek prawa handlowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie jak również studia magisterskie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze w Szkole Głównej Handlowej.

Posiada doświadczenie w obszarze prawa korporacyjnego zdobyte przy współpracy w projektach dla polskich i zagranicznych podmiotów. Aktualnie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuje się obsługą spółek prawa handlowego w zakresie rejestracji, sporządzania statutów i innych dokumentów w zakresie prawa handlowego, cywilnego i gospodarczego.

Grzegorz Golec to doktor ekonomii, absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, wydziału ekonomicznego oraz wydziału prawa i administracji.

Pracował jako makler papierów wartościowych w biurze maklerskim BGŻ. Kierował projektami corporate finance w domu maklerskim BMT. Od roku 2002 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa i transakcji na rynku kapitałowym, współpracując m.in. z grupą CA IB Polska. Był także członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym spółki Equity Service Poland.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.