Nowa rada nadzorca Futuris

Spółka Futuris powołała Dariusza Graffa na stanowisko przewodniczącego, Roberta Sieńkowskiego na stanowisko wiceprzewodniczącego, a Wiesławę Chmielewską i Tomasza Łukaszewicza na członków rady nadzorczej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowa rada nadzorca Futuris

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 sie 2016 9:20


Dariusz Graff jest menedżerem od wielu lat związanym z rynkiem finansowym i doradztwa biznesowego. W ostatnich latach był związany z giełdową grupą kapitałową Internet Group, gdzie zajmował stanowisko dyrektora ds. rozwoju. Pełnił również funkcję dyrektora zarządzającego spółką Ad Net, zasiada w radach nadzorczych i zarządach wielu spółek prawa handlowego.

Ukończył Politechnikę Warszawską z tytułem magistra inżyniera.

Obecnie pełni funkcje: prezesa PCH Capital, Propertia Solution, PCH Venture 1, Intuitua, Adviseon, PCH Corporate Finance, PCH Fund Management , PCH Finance, PCH Partners, PCH Wealth oraz funkcję członka rady nadzorczej Runicom, Futuris, Equitier. Wszystkie spółki należą do grupy PCH Capital. Ponadto pełni funkcję prezesa w Premium 4 Invest oraz funkcję członka rady nadzorczej w Netwise.

Robert Sieńkowski jest absolwentem wydziału ekonomiki produkcji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1995-1997 roku był związany z Ernst & Young Audit, gdzie zajmował się badaniem sprawozdań finansowych. Od 1999 do 2007 pracował jako dyrektor finansowy w firmach związanych z rynkiem mediów (m. in. Radio Wawa, Dialog-Galicja, Lowe GGK, Inititive Media Warszawa). W latach 2008-2010 był dyrektorem finansowym i generalnym w Internet Group, jak również członkiem zarządu i dyrektorem operacyjnym Ad-net. Od 2010 prowadzi własną działalność doradczą związaną z rynkiem kapitałowym. Obecnie pełni funkcje zarządcze i nadzorcze w wielu spółkach z Grupy Kapitałowej PCH Capital.

Wiesława Chmielewska związana jest ze spółkami z grupy BRE Bank od wielu lat. Początkowo ze Skarbiec Asset Management Holding, później z PTE Skarbiec Emerytura. Pełni funkcje zarządcze i nadzorcze w wielu spółkach między innymi w Futuris.

Tomasz Łukaszewicz ukończył wydział zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem magistra. Posiada certyfikat doradcy w ASO nr 76/2012. Od czerwca 2011 roku do marca 2012 roku pracował w Sirius Corporate Solutions. Od marca 2012 roku związany z PCH Corporate Finance. Obecnie pełni funkcje: członka rady nadzorczej Immofund, Equitier oraz Futuris.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

kiedy w końcu oddacie pieniądze za obligacje Futuris 2017-06-29 12:10:24

Pieniądze z Obligacji zainwestowanych w Futuris S.A. będą oddane - czy trzeba sądownie swoich roszczeń dochdzić ??