Nissan powołał Radę ds. Inteligentnej Motoryzacji. Na jej czele Gareth Dunsmore

Firma Nissan powołała ekspercką radę nadzorczą, której zadaniem jest rozszerzenie debaty nad inteligentną mobilnością poza branżę motoryzacyjną w Europie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nissan powołał Radę ds. Inteligentnej Motoryzacji. Na jej czele Gareth Dunsmore

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

6 maj 2016 20:46


Rada Doradcza ds. Inteligentnej Motoryzacji zrzesza menedżerów reprezentujących różne branże. Zajmują się oni zagadnieniem zaliczonym do fundamentalnych wyzwań współczesności: przyszłością mobilności oraz stworzeniem bardziej "inteligentnych" i czystszych warunków życia.

Na czele rady której stoi Gareth Dunsmore, szef działu samochodów elektrycznych w Nissan Europe.

Rada złożona z 12 członków z całej Europy, reprezentujących szereg firm i organizacji, takich jak Europejska Fundacja Klimatyczna, Frost & Sullivan i Ecotricity, będzie spotykać się dwa razy do roku w ramach bieżącej współpracy partnerskiej i programu działań.

Gareth Dunsmore skomentował inaugurację działalności Rady:

- W firmie Nissan nie poprzestajemy na biernym obserwowaniu, jak nasze miasta stają się coraz bardziej rozbudowane i zatłoczone, a nadmiar pojazdów nie mieści się na ulicach. Sprzedawanie aut nie sprowadza się już do samej transakcji. Samochody wywierają zasadniczy wpływ na kształt miast i na nasz sposób życia. Dzięki nowym technologiom i innowacjom w dziedzinie napędów nowe rozwiązania w zakresie mobilności mogą sprawić, że nasze życie stanie się bardziej "inteligentne" i lepiej skomunikowane.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.