Niczpor, Kobajek i Michniewska będą pracować dla Carrefoura

Rafał Niczypor, Michał Kubajek i Magdalena Michniewska dołączyli do zespołu retail obsługujący sieć Carrefour w agencji MSLGroup.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Niczpor, Kobajek i Michniewska będą pracować dla Carrefoura

PODZIEL SIĘ


Autor: wirtualnemedia.pl/ dlahandlu.pl

dlahandlu.pl

24 cze 2015 11:52


Rafał Niczypor objął stanowisko account directora i jest odpowiedzialny za doradztwo w obszarze komunikacji korporacyjnej marki Carrefour. Przez ponad 7 lat był dyrektorem działu komunikacji korporacyjnej w agencji Edelman Polska, prowadził także zespół corporate PR public affairs w On Board. Wcześniej w British Sugar Overseas był odpowiedzialny m.in. za budowę wizerunku korporacyjnego marki - podały wirtualnemedia.pl

Funkcję account directora pełni Michał Kubajek, który koordynuje pracę zespołu komunikacji korporacyjnej Carrefour. Przez 6 lat był związany z Tesco, gdzie m.in. pełnił funkcje rzecznika prasowego i szefa marketingu galerii handlowych.

Magdalena Michniewska jako senior advisor poprowadzi projekty public affairs marki Carrefour. Ostatnio przez 17 lat pracowała w Misji Ekonomicznej Ambasady Francji w Polsce, gdzie była m.in. doradcą ds. eksportu. Tworzyła i realizowała strategie komunikacyjno-promocyjne dla wydarzeń wspierających współpracę między biznesem francuskim i polskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.