Newt Gingrich senior advisorem w Dentons

0 0
Newt Gingrich senior advisorem w Dentons
Newt Gingrich (fot.wikipedia.org/Gage Skidmore/CC BY-SA 3.0)

Newt Gingrich, były amerykański przewodniczący Izby Reprezentantów, kandydat na prezydenta USA ikomentator polityczny, dołącza do kancelarii Dentons w Waszyngtonie jako senior advisor.

Gingrich będzie doradzać w kwestiach związanych z polityką społeczną i regulacjami prawnymi.

Decyzja Newt Gingrich o dołączeniu do Dentons była następstwem dwóch ważnych zapowiedzi firmy o jej ekspansji – czyli planowanego połączenia z amerykańską kancelarią McKenna Long & Aldridge oraz z chińską firmą prawniczą 大成.

- W obliczu rosnącej konsolidacji globalnego środowiska biznesowego, nasi klienci potrzebują ekspertyzy przywódców, którzy posiadają wiedzę, jak poruszać się po trudnym obszarze na styku biznesu, prawa i polityki - powiedział Joe Andrew, Global Chairman Dentons.

Jak dodaje Newt jest znany jako innowator, człowiek podejmujący wyzwania i lider, angażuje się w sprawy klienckie, podpowiada cele biznesowe klientom, a to doskonale wpisuje się w podejście Dentons dotyczące zapewnienia klientom wiedzy i jakości bez względu na miejsce prowadzonej przez nich działalności.

- Bezkonkurencyjny zasięg działalności Dentons w połączeniu z niedawno ogłoszoną ekspansją w USA jest prawdziwą siłą napędową - powiedział Gingrich. - Firma jest zobowiązana do unikalnych działań, odchodzenia od tradycyjnych rozwiązań na rzecz innowacyjnych działań z naciskiem na poznanie i zrozumienie społeczności na całym świecie, co powinno przełożyć się na korzyści dla klientów. Jestem zadowolony i nie mogę się doczekać momentu, w którym będę częścią zespołu, obok wybitnych byłych polityków i liderów opinii - dodał.

Newt Gingrich został po raz pierwszy wybrany do Kongresu USA w 1978 roku, gdzie przez dwadzieścia lat reprezentował szósty okręg (dystrykt) stanu Georgia. W 1995 roku został mianowany marszałkiem Izby Reprezentantów USA, w której służył do 1999 roku.

Podczas swojej kadencji w Izbie Reprezentantów, Gingrich działał na rzecz przeprowadzenia reformy opieki społecznej, pracował nad uchwaleniem pierwszego zbalansowanego budżetu federalnego i doprowadził do obniżenia podatków dla klasy średniej (po raz pierwszy od 16 lat). Ponadto wspierał aktywnie działania na rzecz przywrócenia finansowania dla Kongresu, aby wzmocnić zdolności obronne i wywiadowcze. Od maja 2011 do maja 2012 Gingrich był kandydatem Republikańskiej Partii na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jest autorem dwudziestu sześciu książek, w tym 14 powieści oraz książkowych bestsellerów New York Times’a w kategorii literatura faktu.

Jest uznawany za lidera myśli w wielu branżach i sektorach, takich jak opieka zdrowotna, nauki przyrodnicze, bezpieczeństwo narodowe, obronność i służbę wywiadowcza, handel międzynarodowy i energetyka. Ponadto był cenionym komentatorem podczas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.