Neringa Janavičiūtė dyrektorem generalnym Maxima Grupe

3 czerwca zmieniło się kierownictwo firm detalicznych Maxima Grupe na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Polski i Bułgarii. Spółka kierowana będzie przez długoletnią pracowniczkę Neringę Janavičiūtė. Zastąpi ona na tym stanowisku dyrektora generalnego Mindaugasa Bagdonavičiusa, który pełnił tę funkcję od 2008 roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Neringa Janavičiūtė dyrektorem generalnym Maxima Grupe

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

3 cze 2014 20:53


W kwietniu tego roku Mindaugas Bagdonavičius został prezesem zarządu „Vilniaus prekyba", holdingu kontrolującego Maxima Grupe. Mindaugas Bagdonavičius będzie kontynuował pracę na tym stanowisku, a ponadto będzie odpowiedzialny za działalność spółek grupy Akropolis. Będzie również koordynował rozwój działalności detalicznej w Hiszpanii.

- Maxima Grupe stworzyła bardzo dobrze prosperującą sieć sklepów detalicznych. Obecnie ze względu na długoterminową strategię spółki zdecydowaliśmy się na ponowne zdefiniowanie działalności firmy oraz obowiązków i priorytetów związanych z jej funkcjonowaniem - mówi Mindaugas Bagdonavičius, prezes zarządu „Vilniaus prekyba".

Neringa Janavičiūtė pracowała w „Vilniaus prekyba" od 1994 roku, zaczynając od stanowiska Executive of Commerce, a następnie kontynuowała karierę w działach sprzedaży i marketingu firm grupy MAXIMA. W 2002 roku Neringa Janavičiūtė była szefową „Vilniaus Akropolis" i powierzono jej zadanie otwarcia „Akropolis", pierwszego, największego centrum handlowego w krajach bałtyckich. Przez ostatnie sześć lat pełniła funkcję Dyrektora Marketingu w spółkach grupy Maxima i była członkiem Rady Dyrektorów.

Cały artykuł czytaj tu

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.