Natasa Mika dyrektorem w BNP Paribas Real Estate Poland

Natasa Mika została dyrektorem w dziale powierzchni handlowych BNP Paribas Real Estate Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Natasa Mika dyrektorem w BNP Paribas Real Estate Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

13 kwi 2016 11:47


Natasa Mika została promowana na stanowisko dyrektora w dziale powierzchni handlowych. W nowej roli będzie odpowiedzialna za realizację dotychczasowej strategii rozwoju, obsługę kluczowych klientów i poszerzanie portfolio projektów. Do jej kluczowych kompetencji należy wynajem, doradztwo w zakresie przygotowania optymalnych koncepcji zagospodarowania oraz repozycjonowania galerii i ulic handlowych.

Dodatkowo Natasa będzie poszerzać usługi doradztwa i reprezentacji najemców oraz sieci handlowych, zarówno tych obecnych na polskim rynku, jaki i marek debiutujących w Polsce.

Natasa posiada 14 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracowała m.in. dla takich firm jak  DTZ Polska czy  Cushman & Wakefield Polska.  Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz posiada tytuł magistra Ekonomii o specjalizacji Handel Zagraniczny. Jest członkiem ICSC oraz ma ukończone wszystkie kursy Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.