Natalia Janiszewska dołącza do zespołu Mind Progress Group

0 0
Natalia Janiszewska dołącza do zespołu Mind Progress Group
Natalia Janiszewska pracuje w branży od 2010 roku. (Fot. Mat. pras.)

Agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group wzmacnia kompetencje z obszaru obsługi klienta. Nowym pracownikiem działu została Natalia Janiszewska, która wcześniej odpowiadała za projekty w agencji Highlite PR.

Natalia Janiszewska pracuje w branży od 2010 roku. Wcześniej przez cztery lata była współorganizatorem międzynarodowego festiwalu kulturalnego Brave Festiva odbywającego się we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Przygodę z marketingiem rozpoczęła w agencji PR Publicon, a swoje kompetencje w obszarze komunikacji ugruntowała w Highlite PR. W tym czasie pracowała między innymi dla Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Listen For Syria - projektu Polskiej Akcji Humanitarej czy ruchu społecznego Matki na Działalności Gospodarczej.

W Mind Progress Group, jako account manager, odpowiada za kierowanie dedykowanym zespołem projektowym oraz koordynację prac dla MJM Group.

Mind Progress Group to agencja marketingu zintegrowanego. W skład firmy wchodzi ponad 40 specjalistów, którzy planują, realizują i ewaluują projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.