Monika Milwicz w ścisłym kierownictwie GDDKiA

Monika Milwicz została zastępcą Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad w miejsce odwołanej Magdaleny Jaworskiej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Milwicz w ścisłym kierownictwie GDDKiA

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

18 mar 2014 8:27


- Monika Milwicz była dotychczas zastępcą dyrektora Departamentu Projektów Unijnych. Obecnie zajmie się kierowaniem zagadnieniami dotyczącymi planowania rocznego i wieloletniego, wdrażania przedsięwzięć publiczno-prywatnych, negocjacji i renegocjacji oraz nadzoru nad realizacją umów w zakresie budowy i eksploatacji autostrad płatnych - podała GDDKiA.

 - W zakres jej kompetencji wejdzie również zarządzanie procesem realizacji dla projektów współfinansowanych ze środków pomocowych Unii Europejskiej, zarządzania środkami z poszczególnych źródeł finansowania oraz współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego - dodała.

Monika Milwicz jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Tematyką środków unijnych zajmuje się od 2003 r., najpierw w warszawskim Zarządzie Dróg Miejskich, a od września 2004 r. w GDDKiA.

P.o. szefa GDDKiA od połowy lutego 2014 r. jest Ewa Tomala-Borucka, która zastąpiła po sześciu latach kierowania Dyrekcją Lecha Witeckiego. Obecnie w władzach GDDKiA znajdują się jeszcze dwaj zastępcy Generalnego Dyrektora - Tomasz Rudnicki oraz Andrzej Maciejewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.