Monika Jakubczyk i Szymon Urbanowicz partnerami w Deloitte

0 0

Firma doradcza Deloitte rozwija się i wzmacnia swoje struktury w Warszawie. Od czerwca nowym partnerem w dziale audytu została Monika Jakubczyk. Szymon Urbanowicz został partnerem odpowiedzialnym za zarządzanie ryzykiem przedsiębiorstw.

Monika Jakubczyk i Szymon Urbanowicz partnerami w Deloitte
fot.mat.prasowe

Monika Jakubczyk posiada wieloletnie doświadczenie audytorskie zdobyte w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała w biurze Deloitte w Nowym Jorku. Nadzoruje i kieruje badaniami sprawozdań finansowych jak również projektami doradztwa rachunkowego polskich spółek publicznych oraz międzynarodowych korporacji.

Specjalizuje się w Międzynarodowych Standardach Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz Amerykańskich Standardach Sprawozdawczości Finansowej. Jest także odpowiedzialna za współpracę Deloitte ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie w zakresie konferencji dotyczących sprawozdawczości MSSF, jak również autorem licznych publikacji związanych z tematyką MSSF.

Monika jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Biegłych Rewidentów (ACCA). Ukończyła MBA na Politechnice Warszawskiej organizowane we współpracy z London Business School. Jest członkiem Klubu Deloitte SheXO skierowanego dla kobiet biznesu oraz liderem wewnętrznego Programu Mentoringu Rodzicielskiego.

„Monika od lat jest ważną częścią zespołu Deloitte. Jej udział w budowaniu naszego sukcesu na rynku audytu jest bezsprzeczny. Szczególnie jej współpraca ze spółkami publicznymi pozwoliła nam zdobyć pozycję lidera wśród firm audytorskich, badających firmy z warszawskiego parkietu” – mówi Radosław Kuboszek, partner zarządzający działem Audytu Deloitte.

Nowy partner Szymon Urbanowicz odpowiedzialny za zarzadzanie ryzykiem przedsiębiorstw, wcześniej był odpowiedzialny za usługi w zakresie audytu wewnętrznego oraz zarządzania ryzykiem korporacyjnym i finansowym. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w zakresie ryzyk finansowych, kredytowych, płynności oraz zarządzania skarbem.

Wraz ze swoim zespołem ekspertów świadczy również usługi audytu procesów gospodarczych oraz implementacji zintegrowanego podejścia do zarządzania ryzykiem.

Nowy partner w Deloitte jest odpowiedzialny za rozwój systemu informatycznego Exante, który jest wykorzystywany przez wiodące polskie przedsiębiorstwa i grupy kapitałowe do zarządzania ryzykiem rynkowym. Szymon Urbanowicz ukończył Politechnikę Szczecińską oraz program Advanced Management Program w IESE Business School.

„Ze swoją wiedzą i doświadczeniem Szymon wraz z zespołem, którym kieruje, dostarcza klientom szerokie i zintegrowane portfolio usług w obszarze zarządzania ryzykiem. Firma Deloitte wspiera pracowników, którzy stale rozwijają swoje kompetencje. Jestem przekonany, że jego unikatowa wiedza będzie efektywnie wykorzystana we współpracy z klientami” – mówi Zbigniew Szczerbetka, partner zarządzający działem konsultingu Deloitte w Europie Środkowej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.