Monika Gąsiorowska HR managerem w Oki

Monika Gąsiorowska została nowym HR Business Partnerem EE w firmie Oki. Będzie odpowiedzialna za politykę personalną oraz wdrożenie nowej strategii w zakresie HR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Gąsiorowska HR managerem w Oki

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

12 paź 2017 10:59


Oki wzmacnia obszar zarządzania zasobami ludzkimi. Do firmy dołączyła Monika Gąsiorowska, która jako HR Business Partner EE będzie odpowiedzialna za politykę personalną, a także wdrożenie nowej strategii w zakresie human resources w całym regionie Europy Wschodniej.

– Human resource management i polityka personalna to bardzo ważny obszar w każdej firmie, dlatego cieszę się, że nasz zespół powiększa się o nową osobę z wysokimi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem w HR. Monika będzie współpracowała z menedżerami regionu EE nad wprowadzeniem nowych procesów i rozwiązań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, które będą wspierały strategiczne cele naszej organizacji – mówi Keren Chapman, wiceprezes firmy ds. HR w regionie EMEA.

Monika Gąsiorowska ma ponad 15 lat doświadczenia w obszarze HR, poprzednio zajmowała stanowisko kierownika ds. zasobów ludzkich w Guest-tek, gdzie od 2014 roku była odpowiedzialna za region EMEA. Jest magistrem zarządzania i arketingu, ukończyła też podyplomowe studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz coachingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.