Monika Dąbrówka i Hubert Pałkiewicz menedżerami w GoldenAd

Zmiany kadrowe w zespole sieci reklamowej GoldenAd. Do zespołu dołączyła Monika Dąbrówka, a Hubert Pałkiewicz - dotychczasowy doradca zarządu, będzie odpowiadał za strategię, client services oraz rozwój oferty.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Dąbrówka i Hubert Pałkiewicz menedżerami w GoldenAd

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

28 lut 2014 11:18


Monika Dąbrówka dołączyła do GoldenAd na początku lutego i objęła stanowisko Buying &Performance Director. Będzie odpowiadać za wszystkie działania związane z wydawcami, takie jak poszerzenie i porządkowanie portfolio serwisów, negocjacje stawek oraz zasad współpracy między wydawcami i siecią GoldenAd. Monika Dąbrówka wcześniej pracowała w sieci TradeDoubler, gdzie zajmowała stanowisko Senior Publisher Managera, a jeszcze wcześniej między innymi w sieci Afilo oraz firmie CR Media.

Hubert Pałkiewicz dołączył do GoldenAd pod koniec ubiegłego roku jako doradca zarządu. Teraz, jako Strategy & Business Development Director, będzie odpowiadał za strategię sieci, rozwój oferty i wdrażanie nowych projektów. Do jego obowiązków będzie także należał nadzór nad jakością obsługi i usług świadczonych przez sieć. Hubert Pałkiewicz wcześniej współzarządzał polskim oddziałem Reprise Media, spółką w grupie IPG odpowiadającą za działania search and performance marketingu.

Ma ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, które zdobywał między innymi w CR Media, Internet Group oraz Universal McCann. Piotr Winiarz, który do tej pory odpowiadał za sprzedaż i działalność operacyjną sieci, teraz skupi się na działaniach sprzedażowych. Monika i Hubert to bardzo doświadczeni menedżerowie. Każde z nich ma bardzo jasno postawione cele i wierzę w ich skuteczną realizację.

Natomiast Piotr, który przez ostatnie pół roku przeprowadzał konieczne zmiany organizacyjne, teraz będzie mógł skupić się na swoich podstawowych obowiązkach związanych ze sprzedażą - mówi Paweł Sypczuk, prezes sieci GoldenAd.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.