Monika Brzoska i Mikołaj Sznajder w Dziale Powierzchni Biurowych DTZ

Zespół Działu Powierzchni Biurowych DTZ powiększył się o dwoje pracowników - Monikę Brzoską i Mikołaja Sznajdera. Monika Brzoska i Mikołaj Sznajder.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Brzoska i Mikołaj Sznajder w Dziale Powierzchni Biurowych DTZ

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

28 paź 2013 15:45


Mikołaj Sznajder objął stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych - Reprezentacja Wynajmującego i będzie odpowiedzialny za współpracę z deweloperami i właścicielami nieruchomości, doradztwo na etapie projektowania oraz udział w pełnym procesie wynajmu budynków.

Mikołaj Sznajder posiada 7-letnie doświadczenia w doradztwie dla inwestorów zagranicznych. Pracował dla Asset Managera brytyjskiego funduszu inwestycyjnego Tritax. Był bezpośrednio zaangażowany w negocjacje i koordynacje zakupu nieruchomości, ich finansowanie i refinansowanie, nadzór nad firmami świadczącymi usługi na rzecz Funduszu oraz negocjowanie umów najmu.

Monika Brzoska dołączyła do firmy DTZ jako konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych - Reprezentacja Najemcy i będzie odpowiedzialna za doradzanie najemcom, negocjacje i renegocjacje umów najmu oraz wyszukiwanie i identyfikację nowych możliwości biznesowych. Monika Brzoska posiada ponad 4-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej pracowała dla Cushman & Wakefield. Jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.