Monika Bańkowska dyrektorem Działu Najmu IKEA Centres Poland

Od 1 kwietnia nowym dyrektorem Działu Najmu IKEA Centres Poland jest Monika Bańkowska, która awansowała na nową funkcję ze stanowiska Lease Manager.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Monika Bańkowska dyrektorem Działu Najmu IKEA Centres Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

31 mar 2015 13:34


Na nowym stanowisku Monika Bańkowska będzie odpowiedzialna za komercjalizację wszystkich nowych projektów handlowych oraz istniejących centrów należących do IKEA Centres Poland. Będzie nadzorowała pracę 11 osobowego zespołu.

„Cały czas rozwijamy naszą działalność w Polsce. Aktualnie rozbudowujemy Park Handlowy Bielany we Wrocławiu i Wola Park w Warszawie. Przygotowujemy się też do nowych projektów w kilku lokalizacjach. Monika Bańkowska, która przejęła kierownictwo nad działem najmu, jest dla nas bardzo cennym wsparciem przy komercjalizacji kolejnych naszych centrów" - powiedział Mikael Andersson, dyrektor zarządzający IKEA Centres Poland.

Przed dołączeniem do IKEA Centres Monika Bańkowska pracowała w Real Estate Central Europe na stanowisku Leasing Executive, w Atrium Poland Real Estate Management na stanowisku zastępcy dyrektora Działu Najmu oraz w Blue City sp. z o.o. jako dyrektor Działu Najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.