Mirosław Szczepański, zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa GPW

Mirosław Szczepański zrezygnował z pełnienia funkcji wiceprezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarząd będzie działał w czteroosobowym składzie, a obowiązki wiceprezesa ds. operacji zostaną rozdzielone pomiędzy pozostałych członków.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mirosław Szczepański, zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa GPW

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

2 lip 2015 15:15


Mirosław Szczepański to absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz International Institute for Securities Market Development w Waszyngtonie. Posiada dyplomy egzaminów państwowych na członka rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz na syndyka masy upadłościowej. Wiceprezesem GPW był od 25 lipca 2014 r., wcześniej, od kwietnia 2013 r. do lipca 2014 r. był członkiem jej zarządu.

Z GPW związany także na początku swojej kariery zawodowej pełniąc m.in. funkcje dyrektora Działu Notowań, dyrektora Działu Rozwoju i Współpracy Regionalnej, członka Komisji Egzaminacyjnej dla kandydatów na maklerów giełdowych oraz reprezentanta GPW w Zespole Doradczym KDPW.

W latach 2012-2013 prezes Instytutu Rynku Kapitałowego WSE Research SA. W latach 2009-2013 prezes spółki WSEInfoEngine SA. Na przełomie lat 2008-2009 odpowiedzialny za rozwój usług brokerskich w Raiffeisen Bank Polska SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.