Mirosław Pasieka prezesem LS Tech-Homes

Rada nadzorcza LS Tech-Homes zdecydowała o odwołaniu dotychczasowego prezesa Leszka Surowca i powołaniu na to stanowisko Mirosława Pasiekę.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mirosław Pasieka prezesem LS Tech-Homes

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

16 sty 2017 10:19


Leszek Surowiec, dotychczasowy prezes spółki, będzie pełnił funkcję wiceprezesa. Zastąpi Leszka Biernackiego, który zrezygnował ze stanowiska.

Nowym prezesem został Mirosław Pasieka, który dotychczas zasiadał w radzie nadzorczej firmy. - Głównym celem zarządu będzie przygotowanie w najbliższym czasie nowej strategii rozwoju LS Tech-Homes w oparciu o którą chcemy budować wartość spółki. Jestem przekonany, że prowadzone przez nas działania przyniosą wymierne rezultaty - mówi nowy prezes.

LS Tech-Homes jest spółką notowaną na rynku NewConnect od czerwca 2012 r. Zajmuje się produkcją paneli kompozytowych, które są wykorzystywane do budowy jedno- i wielorodzinnych domów oraz obiektów przemysłowych. Spółka posiada cztery zakłady produkcyjne: w Czechowicach-Dziedzicach, Studzienicach oraz dwa w Koniecwałdzie.

LS Tech-Homes planuje przenieść notowania swoich akcji na rynek regulowany GPW w Warszawie. W grudniu 2016 r. spółka podpisała z niemieckim kontrahentem umowę na wybudowanie budynków mieszkalnych w Holandii o wartości 18,8 mln euro, czyli ok. 82,7 mln zł.

Z kolei w październiku ubiegłego roku pozyskała kontrakt z innym niemieckim podmiotem, który będzie realizowany w formule generalnego wykonawstwa i obejmuje budowę 246 modułów mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej sięgającej 7,1 tys. m kwadratowych. Całkowita wartość tego projektu wynosi 9,5 mln euro, czyli ok. 41,8 mln zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.