Property News

Mirosław Moczarski dyrektorem generalnym hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw

0 0
Mirosław Moczarski dyrektorem generalnym hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw
Mirosław Moczarski (fot.propertynews.p)

Właściciel obiektu, spółka Polaris Hospitality Enterprises powołała na stanowisko dyrektora generalnego hotelu DoubleTree by Hilton Mirosława Moczarskiego. Nową rolę będzie on łączył z pełnieniem dotychczasowej funkcji wiceprezesa zarządu.

Mirosław Moczarski dołączył do Polaris Hospitality Enterprises w lutym br., obejmując fotel wiceprezesa zarządu, a z dniem 28 kwietnia br. połączył dotychczasowe działania z zadaniami na stanowisku dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Warsaw. Mieczysław Moczerski posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży, zarówno na płaszczyźnie operacyjnej, jak i w zakresie perspektywicznego zarządzania obiektami. Pracował w licznych hotelach, m.in.: Mrongovia w Mrągowie, Neptun w Szczecinie, Novotel w Gdańsku i Petropol w Płocku, a także w spółce Port-Hotel, w której przyczynił się do uruchomienia dwóch obiektów pod szyldem Hampton by Hilton - przy lotniskach w Warszawie i w Gdańsku.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw oferuje 5000 mkw. powierzchni konferencyjnej, w tym Salę Balową Universe liczącą 2 000 mkw. i 20 mniejszych sal konferencyjnych, a także 359 pokoi i apartamentów. Przemyślany plan obiektu pozwala na organizację wszelkiego typu eventów, zarówno dużych kongresów i profesjonalnych produkcji telewizyjnych, jak i mniejszych, bardziej kameralnych spotkań czy szkoleń. Z myślą o gościach indywidualnych w hotelu zaprojektowano także profesjonalne SPA, a także strefy wellness i fitness oraz bogate zaplecze gastronomiczne, m.in. Restaurację Garden. Hotel położony jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy przy ul. Skalnicowej 21.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.