Mirosław Łoziński prezesem grupy Waryński. Jest też nowy zarząd

Grupa Holdingowa Waryński wybrała nowy zarząd. W jego skład wchodzą: Mirosław Łoziński – prezes zarządu, Przemysław Bednarczyk, wiceprezes zarządu oraz Jarosław Jankowski, pełniący funkcję członka zarządu.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mirosław Łoziński prezesem grupy Waryński. Jest też nowy zarząd

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

23 maj 2016 18:42


Mirosław Łoziński funkcję prezesa zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa pełni od kwietnia 2016 r. Wcześniej przez ponad 12 lat związany był z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A., gdzie kierował zespołem pracowniczym, między innymi jako dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie. Mirosław Łoziński posiada rozległe doświadczenie menedżerskie. Podczas dotychczasowej kariery zawodowej uczestniczył w wielu procesach restrukturyzacyjnych, a także zajmował się realizacją licznych projektów inwestycyjnych. Nowy prezes Grupy Waryński jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, a także podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Gospodarstwa Krajowego w Kutnie oraz Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku.

– Objęcie stanowiska prezesa zarządu Grupy Waryński jest dla mnie dużą nobilitacją. Spółka w ostatnich latach przeszła intensywny proces reorganizacji i jest dziś dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską. Powodzenie projektów, które realizujemy na warszawskiej Woli jest tego najlepszym przykładem. Jednak rynek nieruchomości zmienia się w szybkim tempie i nie pozwala spoczywać na laurach. Aby odnosić sukces, należy stale rozwijać ofertę i dostosowywać ją do oczekiwań klientów. Jestem przekonany, że wspólnie z całym zespołem Grupy Waryński będziemy kontynuować strategię konsekwentnego rozwoju i w niedalekiej przyszłości, przystąpimy do realizacji kolejnych inwestycji deweloperskich – powiedział Mirosław Łoziński.

Mirosław Łoziński zastąpił na stanowisku prezesa zarządu Jarosława Jankowskiego, który zarządzał Grupą Waryński od 2008 r., a obecnie pełni funkcję członka zarządu. W tym czasie spółka kojarzona przez lata głównie z produkcją maszyn budowlanych oraz części i podzespołów hydraulicznych – stawiła czoła współczesnym realiom biznesowym, przeprowadzając z sukcesem proces głębokiej restrukturyzacji całej Grupy Kapitałowej. Spółka została przekształcona w nowoczesną firmę deweloperską, która prowadzi działalność zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.