Property News

Mike Gerard prezesem Działu Wycen Nieruchomośc w CBRE

0 0
Mike Gerard prezesem Działu Wycen Nieruchomośc w CBRE

Globalnym prezesem Działu Wycen Nieruchomości.CBRE został Mike Gerard. W swojej nowej roli, Mike Gerard będzie odpowiedzialny za globalną integrację i rozwój Działu Wycen w CBRE.

Mike Gerard będzie ściśle współpracował z regionalnymi liderami działów wycen w CBRE: Tomem McDonnellem w obu Amerykach, Mike'iem Steur w Azji i Pacyfiku oraz Markiem Creamerem w regionie Europy, Środkowego-Wschodu i Afryki, zapewniając podwyższenie jakości usług wycen oferowanych klientom CBRE.

Mike Gerard pracuje w CBRE od 2005 roku. Do niedawna pełnił funkcję prezesa centralnego oddziału firmy w USA, będąc odpowiedzialnym za 29 biur w 9 stanach. Poprzednio był prezesem ds. Nauki (Chief Learning Officer) odpowiedzialnym za programy edukacyjne i rozwojowe, w tym CBRE University. Wcześniej, Mike Gerard zarządzał również regionem Środkowo-Zachodnim w CBRE w USA, gdzie nadzorował 8 biur w 5 stanach.

Mike Gerard jest laureatem nagród CBRE President's Award i dwukrotnym zwycięzcą nagród CBRE Chairman's Award. Został również uznany za najlepszego prezesa przez magazyn Detroiter oraz Crain's Detroit Business. Mike posiada tytuł B.A. i MBA, które zdobył na Michigan State University.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.