Mieszko Musiał dyrektorem w regionie Europy Zachodniej Grupy Carlsberg

Mieszko Musiał, krajowy dyrektor sprzedaży Carlsberg Polska, obejmie od 16 lutego funkcję dyrektora ds. sprzedaży w regionie Europy Zachodniej Grupy Carlsberg.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mieszko Musiał dyrektorem w regionie Europy Zachodniej Grupy Carlsberg

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

17 lut 2015 11:37


Jego miejsce zajmie Piotr Gondek, dotychczasowy menedżer ds. kluczowych klientów hurtowych. Na nowym stanowisku Mieszko Musiał będzie odpowiadać za wdrożenie spójnego systemu i sprzedaży w obszarach handlu i gastronomii w krajach regionu Europy Zachodniej w skład którego wchodzą m.in.: Dania, Finlandia, Francja, Norwegia, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Bułgaria, Estonia, Litwa, Łotwa, Grecja, Niemcy, Portugalia i Włochy.

Mieszko Musiał rozpoczął karierę w Carlsberg Polska w 1998 roku i szybko awansował w strukturach działu sprzedaży, odpowiadając jako menedżer ds. kluczowych klientów za współpracę z największymi sieciami w Polsce. W 2007 roku został dyrektorem kanału nowoczesnego, a od 2010 roku piastuje obecne stanowisko. Zanim dołączył do Carlsberg Polska, odpowiadał za finanse w Grupie CanPack.

Piotr Gondek był dotychczas odpowiedzialny za współpracę z Grupą Eurocash. Na nowym stanowisku przejmie bezpośredni nadzór nad krajową sprzedażą w regionach.

Carlsberg Polska ma w swoim portfelu marki: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Bosman, Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach w Brzesku, Szczecinie i Sierpcu, zaś łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Od roku 2012 do portfolio Carlsberg Polska dołączyły również takie marki jak: Somersby, Grimbergen, piwa Sezonowe Okocim oraz Okocim Radler.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Hb 2015-02-18 23:31:56

nalezalo mu sie