Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia

Michał Skwarek objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w spółce węgierskiego dewelopera Cordia z Grupy Futureal.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

7 kwi 2016 13:08


Michał Skwarek będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną i sprzedażową. Do jego zadań należy m.in. koordynacja i prowadzenie działań sprzedażowych, pozycjonowanie marki w Polsce,  tworzenie i realizacja strategii marketingowych i PR, w tym przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych oraz zakup mediów. Michał Skwarek będzie zarządzał wieloosobowym zespołem specjalistów ds. sprzedaży.

– Cordia dynamicznie się rozwija. Jesteśmy blisko finalizacji zakupu kolejnych projektów. To oczywiste, że potrzebujemy silnego zespołu sprzedażowego. Na jego czele stanie Michał Skwarek, którego doświadczenie w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz nowatorskie podejście zapewnią wsparcie dla realizowanych inwestycji – podkreśla Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający inwestycjami mieszkaniowymi Futureal.

Michał Skwarek od początku swojej kariery jest związany z branżą nieruchomości. Zanim dołączył do Cordii przez ponad 4 lata był związany z Okam Capital, gdzie jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za działania marketingowe oraz politykę sprzedażową. Poprzednio, przez blisko dwa lata, pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Dor Group. Wcześniej, przez ponad 9 lat, był dyrektorem zarządzającym w Eurobau.

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego.

Pasjonuje go technika satelitarna – przekazy i kodowanie programów, rozwój technologii satelitarnej. Interesuje go też kolejnictwo. Ma troje dzieci z którymi spędza każdą wolną chwilę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.