Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia

0 0
Michał Skwarek dyrektorem sprzedaży w Cordia
Michał Skwarek, nowz dzrektor spryedaz w Cordia. (Fot. mat. pras.)

Michał Skwarek objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w spółce węgierskiego dewelopera Cordia z Grupy Futureal.

Michał Skwarek będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną i sprzedażową. Do jego zadań należy m.in. koordynacja i prowadzenie działań sprzedażowych, pozycjonowanie marki w Polsce,  tworzenie i realizacja strategii marketingowych i PR, w tym przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych oraz zakup mediów. Michał Skwarek będzie zarządzał wieloosobowym zespołem specjalistów ds. sprzedaży.

– Cordia dynamicznie się rozwija. Jesteśmy blisko finalizacji zakupu kolejnych projektów. To oczywiste, że potrzebujemy silnego zespołu sprzedażowego. Na jego czele stanie Michał Skwarek, którego doświadczenie w segmencie nieruchomości mieszkaniowych oraz nowatorskie podejście zapewnią wsparcie dla realizowanych inwestycji – podkreśla Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający inwestycjami mieszkaniowymi Futureal.

Michał Skwarek od początku swojej kariery jest związany z branżą nieruchomości. Zanim dołączył do Cordii przez ponad 4 lata był związany z Okam Capital, gdzie jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za działania marketingowe oraz politykę sprzedażową. Poprzednio, przez blisko dwa lata, pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Dor Group. Wcześniej, przez ponad 9 lat, był dyrektorem zarządzającym w Eurobau.

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego.

Pasjonuje go technika satelitarna – przekazy i kodowanie programów, rozwój technologii satelitarnej. Interesuje go też kolejnictwo. Ma troje dzieci z którymi spędza każdą wolną chwilę.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.