Michał Rachoń odwołany ze stanowiska wiceszefa TVP Info. A jeszcze niedawno rekrutował dziennikarzy

6
Michał Rachoń, zastępca dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ds. publicystyki, długo nie zabawił w TVP jako dyrektor. Został odwołany ze stanowiska w środę (9 marca).

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Rachoń odwołany ze stanowiska wiceszefa TVP Info. A jeszcze niedawno rekrutował dziennikarzy

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

9 mar 2016 14:14


Jak donosi "Presserwis", powodem odwołania Rachonia jest opóźnienie startu nowych programów wiosennej ramówki TVP Info. Przypomnijmy, Michał Rachoń został szefem publicystyki w TVP Info 12 stycznia. To, że stracił stanowisko dyrektora nie oznacza jednak, że całkiem żegna się ze stacją. Rachoń ma zostać nową twarzą TVP Info.

Przypomnijmy, po tym, jak w TVP pracę straciło wielu dziennikarzy (o czym pisaliśmy m.in. tutaj: TVP: Tadla zwolniona. Do "Wiadomości" wraca Holecka. Kto za kogo na Woronicza?) były dyrektor zasłynął z nietypowego sposobu rekrutacji nowej kadry do TVP.

- Jeśli uważasz że polscy dziennikarze są do kitu. Jeśli uważasz, że to Ty lepiej przepytasz polityków i lepiej skomentujesz to, co się dzieje w rzeczywistości nie tylko politycznej, nagraj telefonem minutowy film wrzuć go do sieci - mówił Michał Rachoń na specjalnym nagraniu promującym rekrutację, które możecie obejrzeć poniżej.

 Jak donosi "Fakt" posadę szefa publicystyki TVP Info ma teraz objąć Przemysław Wojciechowski.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.