Michał Pszkit dyrektorem operacyjnym w BNP Paribas Real Estate

Michał Pszkit został mianowany dyrektorem operacyjnym w Dziale Property Management w firmie BNP Paribas Real Estate w Polsce. Dział Property Management oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Pszkit dyrektorem operacyjnym w BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 gru 2013 9:40


Michał Pszkit posiada ponad 8 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate pracował między innymi na stanowiskach Associate Director oraz Property Portfolio Manager w firmie DTZ. Pełnił również funkcję Leasing Manager w firmie Cefic Polska.

Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończył kierunek finanse i zarządzanie, a także Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Ukończył także program studiów podyplomowych - Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych we współpracy z Solvay Brussels School of Economics & Management.

- Jestem przekonany, że doświadczenie Michała w pracy nad wzrostem wartości aktywów przełoży się na wypracowanie dodatkowej wartości dla naszych klientów - mówi Grzegorz Dudziak, dyrektor Działu Property Management w Europie Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.