Michał Luczewski zastąpi Iwonę Lewandowską w zarządzie PPPT

Rada nadzorcza Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (PPPT) dokonała zmiany w zarządzie tej spółki, odwołując dotychczasową prezes Iwonę Lewandowską i powołując na jej miejsce Michała Luczewskiego. Spółka nie podała powodów decyzji rady nadzorczej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Luczewski zastąpi Iwonę Lewandowską w zarządzie PPPT

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

4 paź 2013 12:26


Lewandowska była prezes PPPT od maja 2010 r. Wcześniej od listopada 2009 r. pełniła obowiązki prezes tej spółki.

Luczewski był dotychczas pełnomocnikiem ds. pozyskiwania funduszy europejskich w płockim Urzędzie Miasta.

Oprócz Luczewskiego w zarządzie PPPT zasiada obecnie Olga Bogdanowicz - jako wiceprezes.

Działająca od 2004 r. spółka PPPT, w której udziały posiadają po połowie miasto Płock i PKN Orlen, zarządza obszarem inwestycyjnym o powierzchni około 200 ha.

Spółka realizuje obecnie strategiczną inwestycję - budowę Centrum Usług Korporacyjnych wraz z Laboratorium Centralnym. Kompleks o wartości ponad 77 mln zł ma być gotowy w lipcu 2014 r. Wcześniej termin zakończenia przedsięwzięcia planowano na koniec 2013 r.

Obszar PPPT podzielony jest na strefy pozwalające na prowadzenie działalności w różnych sektorach przemysłu, m.in. w branży chemicznej, farmaceutycznej, papierniczej, gumowej, lakierniczej, farbiarskiej, włókienniczej, tworzyw sztucznych i samochodowej.

Na terenie PPPT działa 13 inwestorów z zakładami produkcyjnymi oraz 14 podmiotów wynajmujących powierzchnie, głównie biurowe. Spółka ma podpisaną umowę z parkiem technologicznym w Szanghaju (Chiny).
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.