Michał Lubieniecki wiceprezesem spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe

0 0
Michał Lubieniecki wiceprezesem spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe

Michał Lubieniecki został wiceprezesem spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe, nadzorującym zespół inwestycyjny - poinformowała w poniedziałek spółka.

W poniedziałek Rada Nadzorcza PIR powołała Lubienieckiego na członka zarządu. Prezesem spółki jest Mariusz Grendowicz. Docelowo zarząd spółki będzie pracował w trzyosobowym składzie.

Dotychczas Michał Lubieniecki pracował jako partner w firmie doradczej Icentis Corporate Solutions, gdzie doradzał klientom korporacyjnym oraz funduszom inwestycyjnym w transakcjach finansowania oraz fuzji i przejęć (M&A) w sektorze energetycznym, infrastrukturalnym, telekomunikacyjnym i górniczym.

Jak napisano w komunikacie, dla PIR cenne są doświadczenia Lubienieckiego z okresu jego pracy dla Europejskiego Banku Inwestycyjnego w Luksemburgu i Warszawie, gdzie jako pierwszy szef warszawskiego biura EBI koncentrował się na finansowaniu projektów w sektorze naftowo-gazowym, transportowym, energetycznym i telekomunikacyjnym oraz na współpracy EBI z instytucjami finansowymi.

Lubieniecki jest absolwentem kierunku finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej (1997) oraz dziennych studiów MBA na INSEAD w Fontainebleau (2003). Od 2004 roku posiada tytuł CFA.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.