Michał Lubieniecki nowym partnerem Deloitte

Michał Lubieniecki dołączył do Deloitte jako partner w dziale doradztwa finansowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Lubieniecki nowym partnerem Deloitte

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

29 paź 2015 9:37


Lubieniecki będzie odpowiadać w Deloitte za doradztwo w zakresie finansowania przedsiębiorstw i finansowania infrastruktury w Polsce oraz wsparcie zespołów Deloitte zajmujących się tą tematyką w regionie Europy Środkowej.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w międzynarodowych instytucjach finansowych, doradztwo finansowe i zarządzanie inwestycjami infrastrukturalnymi. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję wiceprezesa ds. inwestycji (Chief Investment Officer) spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe, pełniąc kluczową rolę w jej operacyjnym uruchomieniu i zawarciu umów inwestycyjnych o łącznej wartości ponad 1,4 mld złotych, wspierających projekty o wartości ponad 4 mld złotych w sektorach energetycznym, naftowo-gazowym oraz infrastrukturze.

W latach 2009-2013 partner w firmie doradczej ICENTIS Corporate Solutions, gdzie doradzał spółkom z sektora energetycznego, górniczego i telekomunikacyjnego w transakcjach finansowania oraz fuzji i przejęć o łącznej wartości ponad 4 mld złotych.

Od 2003 do 2008 roku był związany z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym w Luksemburgu i Warszawie, gdzie pełnił funkcję pierwszego szefa warszawskiego biura. Był odpowiedzialny za finansowanie projektów z sektora energetycznego, transportowego i telekomunikacyjnego oraz za współpracę EBI z kluczowymi podmiotami centralnej administracji.

W latach 1997-2002 pracował w banku inwestycyjnym HSBC w Warszawie i Londynie, gdzie był zaangażowany w transakcje na rynkach kapitałowych i doradztwo finansowe w Polsce, Europie Środkowej i na Bliskim Wschodzie. Współpracował głównie z firmami z sektora telekomunikacyjnego i finansowego z regionu EMEA.

Michał Lubieniecki jest absolwentem Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz dziennych studiów MBA na INSEAD w Fontainebleau we Francji. W 2004 roku uzyskał tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.