Michał Lubieniecki nowym partnerem Deloitte

0 0
Michał Lubieniecki nowym partnerem Deloitte
Michał Lubieniecki na pokładzie Deloitte./ fot. mat.pras.

Michał Lubieniecki dołączył do Deloitte jako partner w dziale doradztwa finansowego.

Lubieniecki będzie odpowiadać w Deloitte za doradztwo w zakresie finansowania przedsiębiorstw i finansowania infrastruktury w Polsce oraz wsparcie zespołów Deloitte zajmujących się tą tematyką w regionie Europy Środkowej.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w międzynarodowych instytucjach finansowych, doradztwo finansowe i zarządzanie inwestycjami infrastrukturalnymi. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję wiceprezesa ds. inwestycji (Chief Investment Officer) spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe, pełniąc kluczową rolę w jej operacyjnym uruchomieniu i zawarciu umów inwestycyjnych o łącznej wartości ponad 1,4 mld złotych, wspierających projekty o wartości ponad 4 mld złotych w sektorach energetycznym, naftowo-gazowym oraz infrastrukturze.

W latach 2009-2013 partner w firmie doradczej ICENTIS Corporate Solutions, gdzie doradzał spółkom z sektora energetycznego, górniczego i telekomunikacyjnego w transakcjach finansowania oraz fuzji i przejęć o łącznej wartości ponad 4 mld złotych.

Od 2003 do 2008 roku był związany z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym w Luksemburgu i Warszawie, gdzie pełnił funkcję pierwszego szefa warszawskiego biura. Był odpowiedzialny za finansowanie projektów z sektora energetycznego, transportowego i telekomunikacyjnego oraz za współpracę EBI z kluczowymi podmiotami centralnej administracji.

W latach 1997-2002 pracował w banku inwestycyjnym HSBC w Warszawie i Londynie, gdzie był zaangażowany w transakcje na rynkach kapitałowych i doradztwo finansowe w Polsce, Europie Środkowej i na Bliskim Wschodzie. Współpracował głównie z firmami z sektora telekomunikacyjnego i finansowego z regionu EMEA.

Michał Lubieniecki jest absolwentem Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz dziennych studiów MBA na INSEAD w Fontainebleau we Francji. W 2004 roku uzyskał tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.