Michał Kwieciński prezesem Liberty International

Polak został wiceprezesem Liberty International. Michał Kwieciński awansował ze stanowiska dyrektora generalnego Liberty Direct na stanowisko wiceprezesa Liberty International i dyrektora operacyjnego regionu Emerging Europe.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Kwieciński prezesem Liberty International

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

22 lip 2014 9:26


Michał Kwieciński był dyrektorem generalnym Liberty Direct od momentu powstania firmy w Polsce w 2007 r. Wcześniej przez siedem lat pracował w firmie konsultingowej McKinsey & Company, doradzając polskim przedsiębiorstwom oraz firmom w Niemczech, Francji, Holandii, Czechach, Izraelu, RPA i Rosji.

Ukończył matematykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1991 roku. W 1994 roku otrzymał stopień doktora na Uniwersytecie w Marsylii, a w 1999 roku - habilitację na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez 5 lat był również pracownikiem naukowym tej uczelni. Pracował też na naukowo na uniwersytetach w Nicei, Marsylii oraz Tokio. Jest laureatem Stypendium Fundacji Nauki Polskiej i Nagrody im. Kazimierza Kuratowskiego, przyznawanej przez Polskie Towarzystwo Matematyczne i Polską Akademię Nauk.

Liberty International to jedna z czterech jednostek biznesowych Liberty Mutual Insurance, amerykańskiego ubezpieczyciela. Prowadzi działalność na siedemnastu rynkach - w krajach Ameryki Łacińskiej, Europie oraz w Azji. Na nowym stanowisku Michałowi Kwiecińskiemu będą podlegały firmy w Irlandii, Polsce oraz w Turcji. Jest pierwszym Polakiem w strukturach zarządczych Liberty International.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.