Michał Jarski nowym dyrektorem regionalnym ds. sprzedaży w Trend Micro

Trend Micro przekształcił swoje warszawskie biuro w centralę regionalną dla Europy Środkowo-Wschodniej oraz zwiększył inwestycje w rozwój nowych oddziałów w tym regionie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Jarski nowym dyrektorem regionalnym ds. sprzedaży w Trend Micro

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

7 kwi 2015 12:57


Michał Jarski, który został nowym dyrektorem regionalnym ds. sprzedaży, będzie czuwał nad rozwojem działalności firmy w tej części Europy.

Firma Trend Micro poinformowała o planach zintensyfikowania inwestycji w rozwój nowych oddziałów w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowe biura mają powstać w Czechach, na Węgrzech oraz w rejonie Morza Adriatyckiego. W ramach nowej polityki warszawski oddział firmy stanie się centralą regionalną firmy.

- Nasze plany inwestycyjne są powiązane z sytuacją makroekonomiczną i geopolityczną. Europa Środkowo-Wschodnia ma tutaj duże znaczenie, ponieważ gospodarki krajów z tego regionu stają się coraz ważniejszymi graczami w skali europejskiej i globalnej. Polska jest bardzo perspektywicznym krajem z powodu wzrostu gospodarczego przewyższającego inne kraje Unii Europejskiej - mówi Patrick Dalvinck, Vice President Continental Europe, Trend Micro.

Doświadczenie i globalna skala działalności Trend Micro umożliwiają firmie dostarczanie kompletnej oferty zabezpieczeń IT dla wszystkich sektorów rynku.

- Współczesne zagrożenia są tak dynamiczne i wszechobecne, że jedynie zespół specjalistów oraz narzędzia umożliwiające szybkie wykrywanie i reagowanie na incydenty mogą zapewnić ochronę instytucjom publicznym, przedsiębiorstwom i użytkownikom końcowym - dodaje Patrick Dalvinck.

Nowe inwestycje, nowy dyrektor ds. sprzedaży

Jako nowy dyrektor regionalny ds. sprzedaży, Michał Jarski będzie odpowiedzialny za rozwój działalności Trend Micro w Europie Środkowo-Wschodniej. Michał Jarski pracuje w branży IT od 15 lat i zajmował już szereg stanowisk kierowniczych, odpowiadając za politykę technologiczną i sprzedażową w organizacjach sektora IT.

Jarski był dyrektorem regionalnym Ruckus Wireless, Check Point Software Technologies oraz Internet Security Systems (firma przejęta przez IBM w 2006 r.). Do jego kompetencji należało m.in. zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami i partnerami strategicznymi oraz wprowadzanie firm high-tech na rynek polski i wschodnioeuropejski.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.