Michał Grabara i Filip Jankowiak dołączyli do zespołu firmy BSC Real Estate Advisors

Michał Grabara objął stanowisko Associate Director i będzie kierował działem Capital Markets. Filip Jankowiak rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora Galerii Panorama w Poznaniu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Michał Grabara i Filip Jankowiak dołączyli do zespołu firmy BSC Real Estate Advisors

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

12 wrz 2017 16:14


Michał Grabara objął stanowisko Associate Director i będzie kierował działem Capital Markets. Będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych zleceń oraz nadzór nad transakcjami zakupu i sprzedaży nieruchomości z sektora biurowego, handlowego oraz magazynowego. Swoją karierę rozpoczął w Deloitte, doświadczenie zdobywał pracując również przez 6 lat w dziale rynków kapitałowych w Knight Frank. Do BSC Michał przeniósł się z Polskiego Holdingu Nieruchomości, gdzie kierował zespołem zajmującym się Zakupami, Wycenami i Analizami i był odpowiedzialny za pierwsze w historii Holdingu zakupy nowoczesnych biurowców – Andersia Business Centre w Poznaniu i Alchemii II w Gdańsku. Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Filip Jankowiak rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora Galerii Panorama w Poznaniu. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla ECE Projektmanagement (Poznań City Center) jako Manager Techniczny oraz jako Kierownik Regionu w międzynarodowej firmie Facility Management. W BSC będzie odpowiedzialny za zadania związane z zarządzaniem Galerią Panorama w Poznaniu, pracując w biurze centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.